کتاب الکترونیکی قدرت عادت چارلز دوهیگ

امتیاز 4.50 ( 4 رای )

در حال بارگذاری
۱۴ آبان ۱۳۹۷
کتاب الکترونیکی
4 گیگابایت
400 صفحه
۲۵,۰۰۰ تومان

کتاب الکترونیکی قدرت عادت چارلز دوهیگ

قدرت عادت نام کتابی به نویسندگی «چارلز دوهیگ» است. این کتاب چندین ماه پرفروش ترین کتاب نیویورک تایمز بوده و از طرف دانشگاه هاروارد در لیست کتاب ‌های تاثیرگذار قرار گرفته است. با مطالعه‌ی این کتاب، نخست عادات خوب و بد خود را شناسایی می‌کنید و سپس خواهید توانست عاداتی را که سالهاست باعث شکست و ناکامی شما شده است پیدا کنید و آن را از بین ببرید. به عقیده چارلز دوهیگ افراد تنها زمانی موفق میشوند که عادت های که زندگی آنها را تشکیل داده است شناسایی کنند و یاد بگیرند چگونه عادات بد را تغییر بدهند.

کتاب قدرت عادت چارلز دوهیگ

انتخاب های ما

ممکن است حس کنیم که بیشتر انتخاب های که ما هر روزه داریم، حاصل تصمیم گیری های دقیق و سنجیده‌ی ما هستند، اما در حقیقت این طور نیست. آن ها فقط عادت هستند. و با وجود این که هر عادت به نوبه‌ی خودش میتواند خیلی کوچک باشد، اما در طول زمان، غذا هایی که سفارش میدهیم، چیز هایی که هر شب به فرزندانمان می‌گوییم، این که پول ذخیره می‌کنیم یا همه‌ی آن را خرج می‌کنیم، چقدر ورزش می‌کنیم، و شیوه ای که افکار مان و روال های کاریمان را سازمان دهی می‌کنیم، تأثیر عظیمی بر سلامتی، کارآمدی، امنیت مالی، و خوشبختی ما دارند. دانلود کتاب قدرت عادت چارلز دوهیگ

همه‌ی ما در زمانی آگاهانه تصمیم گرفتیم که چقدر بخوریم و وقتی که به دفتر کار می‌رویم روی چه چیز های تمرکز کنیم، چقدر بنوشیم، و چه زمانی برای دویدن برویم. سپس دیگر انتخاب کردن را متوقف کردیم، و آن رفتار به صورت خودکار درآمد. این نتیجه‌ی طبیعی سیستم عصبی ماست. و با فهمیدن این که این اتفاق چطور رخ میدهد، شما میتوانید آن الگو ها را هر طور که بخواهید، از نو بسازید.

در دهه‌ی گذشته، فهم ما از عصب ‌شناسی عادت ها و این که الگو ها چطور در زندگی ما، جوامع ما، و سازمان های ما عمل می‌کنند، به قدری گسترش یافته است که پنجاه سال پیش حتی در تخیلاتمان نیز نمی‌گنجید.

دانش عادت ها

ما اکنون می‌دانیم که عادت ها چگونه پدیدار می‌شوند، چگونه تغییر میکنند، و دانشی که در پس مکانیک کارکرد و تغییرات آن هاست، چیست. ما می‌دانیم که چطور عادت ها را به اجزائشان بشکنیم و بر مبنای خصوصیات دلخواهمان دوباره سر هم کنیم. ما متوجه شده ایم که چگونه کاری کنیم که مردم کمتر بخورند، بیشتر ورزش کنند، بهینه تر کار کنند، و زندگی سالم تری داشته باشند. تغییر یک عادت، لزوما ساده یا سریع نیست. و همواره کار راحتی هم نیست. اما ممکن است. و با خواندن این کتاب میفهمیم که چطور عادات را شناسایی کنیم و سپس تغییر دهیم. دانلود کتاب قدرت عادت چارلز دوهیگ

در ادامه پیشنهاد میشه به این کتاب هم رجوع کنید

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.