دانلود کتاب انسان در جستجوی معنا

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

در حال بارگذاری
۴ فروردین ۱۴۰۰
pdf
1.8 mb
158
۵,۰۰۰ تومان
خرید

دانلود کتاب انسان در جستجوی معنا

کتاب انسان در جستوجوی معنی (Man’s Search for Ultimate Meaning) در سال ۱۹۴۶ برای اولین بار منتشر شد. این کتاب یکی از بهترین نمونه‌ های ادبی در ادبیات روانشناسانه است و روایت زندگی و نجات یافتن دکتر ویکتور فرانکل در اردوگاه کار اجباری رژیم نازی را شرح میدهد. فرانکل در این کتاب ابتدا خاطراتش از آشویتس را بازگو می‌ کند و سپس تلاشها و راه کارهایش برای زنده ماندن را توضیح میدهد.

درباره ویکتور فرانکل؛ روان ‌درمانگر و لوگوتر اپیست

ویکتور فرانکل با نام کامل ویکتور امیل فرانکل در  ۲۶ مارس ۱۹۰۵ در وین به دنیا آمد. فرانکل یکی از بازماندگان اردوگاه‌های کار اجباری آشویتس و داخاو است. او روانپزشک و عصب ‌شناس اتریشی بود که به دلیل یهودی بودن، سالها در اردوگاه ‌های کار اجباری، زندانی بود. فرانکل پدر و مادر، نامزد و برادرش را در اردوگاه ‌های کار اجباری از دست داد و همین به او انگیزه‌ ای داد تا معنایی برای زندگی کردن پیدا کند. بعدها، با آزمایش این طرح بر روی مراجعانش، معنا درمانی را طراحی کرد. ویکتور فرانکل مدتی بعد از جنگ جهانی دوم سخنرانی در شهر وین داشت. بعد از مدتی این سخنرانی به یکی دیگر از کتاب ‌های او یعنی انسان در جستجوی معنای غایی، تبدیل شده است.

کتاب انسان در جستجوی معنا

کتاب انسان در جستجوی معنا را به چه کسانی پیشنهاد میکنیم

اگر به دنبال معنایی برای زندگیتان میگردید، کتاب انسان در جستجوی معنا را بخوانید. اگر دوست دارید که از ناامیدی بیرون بیایید و میخواهید درباره ی معنا درمانی بدانید، کتاب انسان در جستجوی معنا، گزینه‌ ی خوبی برای شما است. دانلود رایگان کتاب انسان در جستجوی معنا

book Secrets of the Rich Mind

نانوکتاب با ترس‌ هایت مواجه شو

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.