دوره پاراسل زندگی حسین عزت خواه

امتیاز 2.80 ( 5 رای )

در حال بارگذاری
۱۲ آبان ۱۳۹۷
فیلم آموزشی
4 گیگابایت
تقسیم شده به 4 فایل
۵۰,۰۰۰ تومان ۴۰,۰۰۰ تومان
خرید

دانلود پاراسل زندگی حسین عزت خواه

تا به این لحظه چند مورد پکیج های آموزشی کسب و کار و انگیزشی توی سایت قرار دادیم به عنوان مثال هوش مالی پلاس ماهان تیموری که همیشه از بهترین پکیج ها بود.امروز در این قسمت میخوایم پکیج بسیار عالی پاراسل زندگی حسین عزت خواه رو برای دانلود قرار بدیم.پکیج آموزش کسب و کاری که طرفدار زیادی داره . دانلود دوره پاراسل زندگی

دانلود پاراسل زندگی حسین عزت خواه

اما تو دوست خوبم با شرکت در این دوره چه چیزی دریافت می کنی ؟

دسترسی به ویدئوهای آموزشی پاراسل زندگی (بیش از ۴۰ ساعت آموزش تصویری) به ارزش بیش از ۱۵ میلیون تومان فایل های تصویری شامل چه موضوعات و مباحثی است ؟در فصل اول به بررسی جز به جز باورهای یک میلیونرنابغه پرداخته ایم ، نابغه ی میلیونر کسی است که کلیه ی تصمیمات و انتخاب هایش بر اساس دو فاکتور زمان و مکان انجام می شود.در دوره پاراسل زندگی روش تردستی در شیوه ی زندگی کردن را یاد می گیریم ، روشی که با روشی که با انجام دادن کاری که هم اکنوندارید بتوانید ساعات کاری خودتون در طول روز را به زیر ۱ ساعت برسانید و اما در مورد درآمد ،اگر شغلتان پتانسیل رشد داشته باشد ، درآمدتان را تا ۱۰ برابر افزایش دهید.بی شک الان می پرسید ، آیا شغل من پتانسیل رشد دارد ؟در این دوره به شما معیارهایی برای انتخاب شغل و کسب و کار معرفی می کنم که از قدم اول راه را صحیح بردارید و در جنبه ی دیگر بر طبق تجربه ام با دانشجویان دوره های قبل حدود نیمی از مشاغل قدرت تغییر و اصلاح دارند. فقط کافیست به بهترین نحو راه را عوض کنید تا به نتیجه ی فوق العاده برسید.

دانلود پاراسل زندگی حسین عزت خواه( ارزش مالی : بیش از ۲ میلیون و ۴۹۷ هزار تومان )

اگر وارد این دوره شده اید ، شانس این است که راهی بسازید که مجبور نباشید تا ۵۰ یا ۶۰ سالگی پشت میز بنشینید و مانند ربات کار کنید ، فراموش نکنید گفتم راه را باید بسازید.
برای موفقیت در زمان فوق العاده کوتاه مغز ما و ضمیرناخودآگاه ما نیاز به یک الگو و پترن دارد که در قسمت دوم دوره ،الگو یک نابغه میلیونر را در ذهنمان بارگذاری می کنیم. یاد میگیریم که شغل و کسب و کار را به حالتی بسازیم که از فاکتور زمان و مکان جدا شود ، هربرای کسب درآمد نیاز نباشد حتما کار کنیم و یا در محلی مانند آفیس یا شرکت حاضر شویم. ( ارزش مالی : بیش از ۱ میلیون و ۲۹۷ هزار تومان )
بعد از اینکه کسب و کار را راه اندازی کردیم به مدیریت می رسیم و تکنیک قیچی کردن کارها را بررسی می کنیم تا بتوانیم در کمتر از یک از شر ۸۰ درصد از کارها خلاص شویم ، فرض بگیر اگر در روز ۱۰ ساعت باید کار کنی،تبدیل بشود به ۲ ساعت کار ، فوق العادس ، نه ؟
حتما از دوره و پکیج های کسب و کار دیگر دیدن فرمایید.
به نظرم عالیه ، چون الان میتونی در ۸ ساعت باقیمانده دوباره الگو و پترن را اجرا کنی و به راحتی درآمدت و بازده کاریت را ۵ برابرکنی ، فرمول سادس ، اما به شرط اینکه این تکنیک ها را بدونی و سریع اجرا کنی ( ارزش مالی : بیش از ۲ میلیون و ۴۹۷ هزار تومان )
تا الان شده کاری را بخواهی یاد بگیری اما بفهمی زمان زیادی لازم دارد و قیدش را میزنی که یاد بگیری ؟

خب راه حل همینجاست …

با تکنیک فوق العاده ساخت فیلتر ذهنی به راحتی می تونی سرعتت در یادگیری را ۱۰ برابر بیشتر کنی ، دوست من اگر برای یادگیری یک کسب و کار یک سال زمان لازم داری با اجرای این تکنیک بی شک در کمتر از ۲ ماه
در اون کار استاد می شی !!! عالیه حالا کم کم داری متوجه می شی چرا بعضی از کارآفرین ها در ۲ سال رشد میلیاردی می کنند و یک شغل کوچک را تبدیل می کنند به یک امپراطوری !!! ( ارزش مالی : بیش از ۲ میلیون و ۹۹۷ هزار تومان )
خب دوست خوبم در ادامه میرسیم به بحث جذاب کسب درآمد یک انسان میلیونر نابغه ، در این قسمت آموزش قدم به قدم کسب و کار میلیاردی آنلاین را بهت می دم و اصول مدیریت یک بیزینس آنلاین و اتوماتیک محور.
در این فصل از اولین قدم یعنی ایده پردازی شروع می کنیم و سپس به راه اندازی کسب و کار به شیوه ی میلیونر نابغه می رسیم .من تجربه ی مدیریت چندین کسب و کار میلیاردی آنلاین در کانادا و آمریکا را به عهده داشتم ، با هم تک تک اونها را بررسی می کنیم
و تو میتوانی اصول را حتی با کپی پیست کردن در کسب و کار خودت اجرا کنی و در سریع ترین زمان (کمتر از ۲ سال ) ارزش کسب و کارت را به بیش از ۳ میلیارد تبدیل کنی.
فقط باید جسور باشی و واقعا همه ی اصول را اجرا کنی !
در این قسمت به هدف بزرگتر می رسیم ، یعنی بازنشستگی مالی در کمتر از ۶ سال !!! یعنی بعد از ۶ سال دیگر برای پول کار نکنیم .
زمانی که الگو و پترن نابغه ی میلیونر را تکرار کنی به این مرحله می رسی اما به نکته ی مهمتری میرسیم که الان که موفق شدیم ،چگونه باید اوضاع را مدیریت کنیم و چگونه از نو هدف گذاری کنیم ؟

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.