دانلود کتاب فصل بعدی زندگی‌ات را طراحی کن

امتیاز 3.08 ( 13 رای )

در حال بارگذاری
۶ فروردین ۱۳۹۹
کتاب الکترونیکی
2 مگابایت
148
320 بازدید
۱۰,۰۰۰ تومان ۵,۰۰۰ تومان
خرید

معرفی کتاب فصل بعدی زندگی‌ات را طراحی کن

 

کتاب فصل بعدی زندگی‌ات را طراحی کن به قلم دبی تراویس، راهکارهایی را در اختیارتان قرار می‌دهد تا به وسیلۀ آن‌ها رؤیاهایتان را بشناسید و زندگی‌تان را از نو بسازید. این کتاب را پیش از نسخه چاپی در کتابراه بخوانید.دانلود کتاب فصل بعدی زندگی‌ات را طراحی کن

بسیاری از شما زمانی به این موضوع فکر می‌کنید که زندگی باید چیزی بیشتر از این روزمرگی باشد، به لحظه و موقعیتی مهم و محوری می‌رسید. آدم وسوسه می‌شود این فکر را نادیده بگیرد و به زندگی‌اش ادامه دهد؛ چون دلایل زیادی برای شیوۀ زندگی وجود دارد. اما اگر جسارت به خرج دهید و لحظه‌ای به ‌طور کامل دست نگه دارید و فکر کنید، چه اتفاقی خواهد افتاد؟

اگر نگاهی به اطرافتان بیندازید و تصمیم بگیرید مسیری تازه را امتحان کنید چه؟ دبی تراویس (Debbie Travis) در یکی از این موقعیت‌ها قرار گرفته و در کتاب فصل بعدی زندگی‌ات را طراحی کن (Design Your Next Chapter: How to Realize Your Dreams and Reinvent Your Life) به همین موضوع پرداخته و تجربیاتش را در اختیار شما قرار داده است.

زمانی که راهی تازه را آغاز می‌کنید، احتمالاً در اوایل راه احساس تنهایی خواهید کرد؛ اما پس از اینکه با افرادی که زندگی‌شان را تغییر داده‌اند، صحبت کنید متوجه خواهید شد که تنها نیستید. دبی تراویس با شنیدن داستان زندگی‌ اینگونه آدم‌ها انگیزه گرفته است. با عده‌ای از آن‌ها تماس تلفنی داشته، با بعضی‌هایشان برای صرف قهوه به کافه‌های محلی رفته و با چند نفرشان ایمیل رد و بدل کرده است. تمام آن‌ها ابتدا دست ‌به ‌کار شده و عمل کرده‌اند و بعد با صداقت حرف زده‌اند. داستان عده‌ای از افرادی که زندگی‌شان را تغییر داده‌اند، بسیار ساده و داستان بعضی‌هایشان فوق‌العاده بوده اما فصل جدید همه‌شان شامل شجاعت و استقامت است. هرکدام شخصیتی متفاوت داشته؛ اما همه به این نتیجه رسیده‌اند که باید از منطقۀ امنشان خارج شوند و رؤیاهایشان را دنبال کنند.

شاید این کتاب را بی‌هوا و بدون تصمیم قبلی خریده باشید یا اینکه ندایی از درونتان به شما گفته باشد که آن را انتخاب کنید. شاید این کتاب را به این دلیل خوانده‌اید که می‌دانید حتی یک روز دیگر را هم نمی‌توانید تکراری و مثل سابق سپری کنید.

دانلود کتاب فصل بعدی زندگی‌ات را طراحی کن

اگر فکرتان درگیر موارد زیر شده است یعنی وقت آن رسیده که فصل بعدی زندگی‌تان را طراحی کنید:

– شغلم کسل‌ کننده شده و هیچ پیشرفتی در آن نمی‌کنم. وقت آن رسیده که ورق را برگردانم و کتاب زندگی‌ام را ورق بزنم.

– من در حرفه‌ام موفق بوده‌ام و همه‌ چیز را در این زمینه یاد گرفته‌ام و چیز تازه‌ای برای تجربه کردن در آن وجود ندارد. وقت آن رسیده که کتاب زندگی‌ام را ورق بزنم.

– بازنشستگی کسل کننده است. هنوز حداقل سی سال دیگر از عمرم باقی مانده و این زمان زیادی برای کسل بودن است. وقت آن رسیده که کتاب زندگی‌ام را ورق بزنم.

– من از بیماری جان سالم به‌ در بردم و بعد از آن میل و رغبت بیشتری به زندگی پیدا کرده‌ام و دوست دارم تغییری اساسی در آن ایجاد کنم. وقت آن رسیده که کتاب زندگی‌ام را ورق بزنم.

– وقتی در حال تشکیل خانواده بودم، زندگی هدفمندی داشتم. حالا فرزندانم خانه را ترک کرده‌اند. باید جای خالی‌شان را پر کنم و خودم را سرگرم نگه‌دارم. وقت آن رسیده که کتاب زندگی‌ام را ورق بزنم.

کتاب فصل بعدی زندگی‌ات را طراحی کن برای چه کسانی مناسب است؟

تمام کسانی که قصد دارند تغییری بزرگ در زندگی خود ایجاد کنند می‌توانند از این کتاب استفاده کنند. به‌ خاطر داشته باشید که شما تنها کسی نیستید که دلتان می‌خواهد تغییر کنید لذا باید از روزمرگی زندگی امروزتان عبور کنید. دنیا منتظر درخشش شماست.

در بخشی از کتاب فصل بعدی زندگی‌ات را طراحی کن می‌خوانیم:

این رؤیا را در قلب و ذهنم نگه داشتم، هرگز درباره‌اش با کسی صحبت نکردم. سال‌های زیادی برای داشتن چنین رؤیایی، آن هم بعد از خواندن یک کتاب، به خودم خندیدم و گفتم چقدر احمقی که فکر کردی با خواندن یک کتاب، همه‌ چیز را دربارۀ ایتالیا یاد گرفته‌ای و سپس، برای فیلم‌برداری قسمت‌هایی از برنامۀ تلویزیونی‌ام به آن جا سفر کردیم. دانلود کتاب فصل بعدی زندگی‌ات را طراحی کن

مثل خیلی از آدم‌های دیگر، من هم مسحور زیبایی ساختمان‌های تاریخی، روستاهای کره‌ای‌رنگ روی تپه و مناطق حومۀ شهر شدم. تازه فهمیدم چرا شاعران و نویسندگان همیشه به این سمت کشیده می‌شوند؛ زیبایی این کشور روح آدم را بی‌وقفه تازه می‌کند. نور و ترکیب بوهای مست کننده، صداها و مزه‌ها حتی از برترین خیالات هم زیباتر است و آدم را تسخیر می‌کند. وقتی برای اولین‌بار ایتالیا را دیدم، فهمیدم که سریال‌ها و فیلم‌ها اصلاً نتوانسته‌اند زیبایی اینجا را آن‌طور که باید، نشان دهند.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.