دانلود کتاب الفبای موفقیت – باب پراکتور

امتیاز 3.17 ( 18 رای )

در حال بارگذاری
۲۸ اسفند ۱۳۹۸
کتاب الکترونیکی
1.59
141
رایگان

الفبای موفقیت به زبان فارسی

کتاب حاضر با عنوان اصلی (ABCs of success)  اثری از نویسنده بسیار مشهور آمریکایی باب پراکتورBob Proctor) ( می باشد که با ترجمه ای از مهدی قراچه داغی، توسط انتشارات نسل نو اندیش منتشر شده است.دانلود کتاب الفبای موفقیت – باب پراکتور

نام این نویسنده در سراسر دنیا مترادف با موفقیت است. حتی قبل از حضور در فیلم راز او جز شخصیت های افسانه ای در جهان پیشرفت شخصی بود است.باب پراکتور وارث علم مدرن موفقیت است که توسط اندرو کارنگی سرمایه گزاری شده است. او که بیش از ۵۰ سال است به تدریس روش های موفقیت به مردم می پردازد، امروزه بعنوان یکی از ثروتمند ترین و مشهورترین سخنرانان و نویسندگان جهان شناخته می شود.

در این کتاب  نویسنده به جای اینکه صرفا در مورد مثبت اندیشی بپردازد، مثبت اندیشی را همراه با عمل و اقدام به خواننده ارایه می دهد که خود باعث تأثیر بیشتر یک کتاب در زمینه موفقیت می گردد و اندیشیدن همراه با عمل را به خواننده آموزش می دهد.

دانلود کتاب الفبای موفقیت

در بخشی از کتاب می خوانیم:دانلود رایگان کتاب الفبای موفقیت باب پراکتور

” بدانید که هر چیزی (کارتان، ازدواجتان و سایر موارد)، بدون توجه به این‌که در شروع چقدر جالب بوده، اگر دقت نکنید، راکد می‌شود.

بدانید برای از بین بردن ملال و کسالت در زندگی همه روزه باید تلاش کنید. می‌توانید همه روزه کارهایی انجام دهید تا عملکرد شما سرزنده و نشاط‌آور باشد.”

در پایان پیشنهاد میکنم این کتاب رو مطالعه کنید

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.