دانلود رایگان کتاب اسرار ذهن ثروتمند

امتیاز 4.71 ( 7 رای )

در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۴ فروردین ۱۴۰۰
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1.5 مگابایت
تعداد صفحات
250
تعداد بازدید
2151 بازدید
۱۶,۰۰۰ تومان

دانلود رایگان کتاب اسرار ذهن ثروتمند  Download free book Secrets of the Rich Mind

کتاب «اسرار ذهن ثروتمند» نوشته ‌ی «تی. هارو اکر» و ترجمه‌ ی «مرتضی ذوالانوار» با موضوع «ثروتمند فکر کنید تا ثروتمند شوید» و «در بازی ثروت درون خود استاد شوید» نگاشته شده است. تی هارو اکر با استفاده از اصول و قواعدی که به دیگران می‌آموزد، توانست تنها در عرض ۲ سال و نیم به یک میلیونر تبدیل شود. او از نام تجاری و منحصر به فرد “فروشنده زبل” استفاده میکند. انرژی زیاد اکر و توجهش به نکات مهم، تمامی مخاطبان را افسون و محسور خود کرده است. شعار او این است که صحبت کردن کاری بی ارزش است. او همچنین توانایی فوق العاده ای در وادار کردن افراد به کسب موفقیت واقعی در دنیای واقعی دارد.دانلود رایگان کتاب اسرار ذهن ثروتمند

قسمتی از کتاب

در قسمتی از کتاب میخوانیم: «آیا واقعاً احساس میکنید که استحقاق ثروتمند شدن را دارید؟ توانایی شما برای عمل کردن با وجود ترس, نگرانی, عدم اطمینان و ناراحتی تا چه اندازه است؟ آیا وقتی سرحال نیستند میتوانید دست به اقدامی بزنید؟ حقیقت این است که شخصیت شما, نحوه ی فکر و اعتقادات شما, نقش اصلی را در میزان موفقیت شما بازی میکند.» این کتاب را نشر «نسل نواندیش» منتشر کرده است.

تی هارو اِکِر نویسنده و میلیونر معروف کانادایی است که با کتاب اسرار ذهن ثروتمند در سراسر جهان مشهور شد.

نقد و بررسی کتاب اسرار ذهن ثروتمند

موفقیت چیزی نیست که تنها با تلاش زیاد و بی‌ وقفه به دست بیاید. در حقیقت موفقیت اصلی از ذهن ما ریشه میگیرد و در دنیای بیرونی ما انعکاس پیدا میکند. این موضوع برای ثروتمند شدن هم صدق میکند. مهم نیست که در حال حاضر از نظر مالی چه جایگاهی دارید. کتاب اسرار ذهن ثروتمند نوشته ‌ی تی هارو اکر به ما میآموزد که چطور میتوان از صفر شروع کرد و با خود واقعی مان روبه‌رو شویم. کتاب اسرار ذهن ثروتمند یکی از معروفترین کتابهای جهان در حوزه ثروت و موفقیت است که به خواننده میگوید که باید ذهنیت های اشتباه درباره‌ی پولدار شدن را کنار گذاشت و با ذهنیتی تازه به استقبال پیشرفتها رفت.

دانلود رایگان کتاب اسرار ذهن ثروتمند

درباره تی هارو اکر نویسنده کتاب اسرار ذهن ثروتمند

تی هارو اِکِر نویسنده و میلیونر معروف کانادایی است که با کتاب اسرار ذهن ثروتمند در سراسر جهان مشهور شد. تی هارو کودکی خود را در محل تولدش یعنی در تورنتو، انتاریو کانادا گذراند. او از همان دوره نوجوانی زمانی که تنها ۱۳ سال داشت شروع به کار کرد. تی هارو دست به هر کار کوچک و بزرگی زد تا بتواند امرار معاش کند. تحویل روزنامه و فروش بستنی اکسپوی و کتاب در نمایشگاه از اولین کارهایی بودند که او در سنین نوجوانی انجام میداد. او حتی در ساحل دریا روغن برنز کننده می فروخت. آنچه در همه ی سالهای آغازین کار با خود به همراه داشت رویای میلیونر شدن بود.

رمز ثروتمند شدن دانلود کتاب اسرار ذهن ثروتمند

اکنون اکر یکی از میلیونر های جهان است که تمام سعی خود را میکند تا راز و رمز های ثروتمند شدن را از طرق مختلف به مردم جهان بیاموزد. کتابها و سخنرانی های او زندگی بیش از یک میلیون نفر را متحول کرده است و به آنها آموخته که چطور استقلال مالی داشته باشند. تی هارو اکر مدیر موسسه آموزشی اوج عملکرد است. این موسسه در آمریکای شمالی تاسیس شده و برنامه های را در رابطه با رشد و موفقیت فردی در اختیار مخاطبان قرار میدهد. جلساتی که اکر در این مرکز برگزار میکند معمولا درباره راهکارهای میلیونر شدن و تغییر نگرش افراد نسبت به این موضوع است.

نقد و بررسی کتاب اسرار ذهن ثروتمند

نانوکتاب با ترس‌ هایت مواجه شو

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.