دانلود کتاب اثر ماه عسل (دکتر بروس لیپتون)

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

در حال بارگذاری
۲۵ مرداد ۱۳۹۹
کتاب الکترونیکی
5مگابایت
209
رایگان

دانلود کتاب اثر ماه عسل (دکتر بروس لیپتون)

قبل از دانلود کتاب اثر ماه عسل دکتر بروس لیپتون خلاصه ای از کتاب Honeymoon را برایتان آورده ایم .

وقتی جوان بودم، اگر کسی به من میگفت که زمانی در مورد روابط عاشقانه کتاب خواهی نوشت، بدون شک به او میگفتم که عقلت را از دست داده‌ای.

من فکر میکردم عشق افسانه ای است که شاعران و تولید کنند گان هالیوود آن را ساخته ‌اند تا مردم را به خاطر نرسیدن به چیزی که هرگز نمی‌توانستند به آن برسند، آزرده خاطر و ناراحت کنند. عشق ابدی؟ به خوبی و خوشی؟ حرفش را هم نزنید.

من نیز مانند همه طوری برنامه ریزی شده بودم که برخی چیزها به طور طبیعی در زندگی‌ام محقق میشد. برنامه ریزی من تأکید زیادی بر اهمیت آموزش و تحصیل میکرد.

از نظر پدر و مادر من، این تحصیل و درس خواندن بود که تفاوت بین زندگی یک چاه کن و زندگی مدیر یقه سفیدی را رقم میزد که دستانی نرم داشت و زندگی اش از دستانش هم گرم و نرم‌تر بود. آنها معتقد بودند که «اگر درس نخوانی، در این دنیا به هیچ جایی نمیرسی.

بخش باورها در کتاب اثر ماه عسل

دانلود کتاب اثر ماه عسل (دکتر بروس لیپتون)

با توجه به باورهایی که داشتند، اصلاً عجیب نبود که والدینم در زمینه‌ی درس و تحصیل هیچ چیزی را از من دریغ نمی‌کردند. معلم های خوب، نگرش تحصیل-همه-چیز-است خانواده ‌ام و علاقه ‌ی خودم به کار کردن با میکروسکوپ باعث شد که در رشته ‌ی زیست شناسی سلولی دکتری بگیرم و عضو هیئت علمی دانشکده ‌ی پزشکی و بهداشت عمومی دانشگاه ویسکانسین شوم. دانلود کتاب اثر ماه عسل دکتر بروس لیپتون

من از لحاظ تحصیل و دانشگاه بسیار آدم موفقی بودم، اما در سایر حوزه ها، از جمله حوزه‌ ی روابط، آنقدر بی‌ دست و پا بودم که هر چه بگویم، باز کم گفته ام. در بیست و چند سالگی ازدواج کردم، اما هنوز خیلی بچه بودم و از نظر عاطفی آنقدر بالغ نشده بودم که بتوانم رابطه ‌ی معناداری داشته باشم. وقتی ده سال بعد از ازدواج به پدرم گفتم که میخواهم از همسرم جدا شوم، به شدت مخالف بود و میگفت «ازدواج نوعی کسب و کار است.»

نگرش پدرم

ازدواج پدر و مادرم بازتابی از نگرش پدرم بود که کسب و کار را از همه چیز مهمتر میدانست؛ البته مادرم که متولد آمریکا بود، چنین اعتقادی نداشت. پدر و مادر من شش روز در هفته در کسب و کار موفق خانوادگی مان فعالیت میکردند، اما هیچ یک از فرزندان شان به یاد ندارند که آنها حرف عاشقانه ‌ای با هم رد و بدل کرده باشند. دانلود کتاب اثر ماه عسل دکتر بروس لیپتون

وقتی من به نوجوانی رسیدم، شکست ازدواج این دو کاملاً آشکار شد؛ مادرم از این رابطه ‌ی بدون عشق به تنگ آمده بود و پدرم هم برای فرار از این مشکل به عرق و می پناه میبرد.

جر و بحثهای زیاد پدر و مادرم آرامش خانه مان را بر هم زد؛ هر موقع دعوای شان میشد، من به همراه برادر و خواهر کوچک ‌ترم در کمد قایم میشدم. بالاخره پدر و مادرم تصمیم گرفتند که اتاق خوابشان را از هم جدا کنند و آتش بس شکننده ای بر خانه مان حکمفرما شد.

و …

معرفی کتاب به صورت خلاصه :

نام کتاب: ماه عسل (book Honeymoon)

نویسنده: دکتر بروس لیپتون (Dr. Bruce Lipton)

تعداد فصول: ۶ فصل

فهرست کتاب اثر ماه عسل دکتر بروس لیپتون :

مقدمه

فصل ۱: گرایش ما به رابطه

فصل ۲: ارتعاشات خوب

فصل ۳: معجون عشق

فصل ۴: چهار ذهنی که مانند هم فکر نمیکنند

فصل ۵: گازهای نجیب: ترویج آشتی، عشق و چای

 

 کسب ثروت و هیپنوتراپی جذب فوری ثروت را از دست نده!

دانلود کاملترین و جدید ترین بانک شماره ایرانسل کل کشور

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.