دانلود کتاب مدیریت زمان برایان تریسی

امتیاز 4.33 ( 3 رای )

در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۱۸ مرداد ۱۳۹۹
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1.13 مگابایت
تعداد صفحات
35
تعداد بازدید
1962 بازدید
رایگان

دانلود کتاب مدیریت زمان برایان تریسی

«مدیریت زمان» نوشته برایان تریسی سخنران و نویسنده آمریکایی است و شیوه‌های کاربردی برای بهره‌گیری مؤثر از وقت‌ را آموزش میدهد. توانایی شما برای مدیریت زمان جزو عوامل اصلی‌ تعیین کننده موفقیت یا شکست تان است. زمان یکی از منابع ضروری و غیر‌قابل‌ جایگزینی برای دستیابی به موفقیت است. زمان ارزشمند ترین سرمایه‌ای است که در اختیار دارید. زمان را نمی‌توان پس‌انداز کرد و باز یافتنی هم نیست. تمام کارهایی که انجام میدهیم نیازمند زمان است. هر قدر بهتر بتوانیم از زمان استفاده کنیم، کارهای بیشتری را به انجام رسانده، به نتایج ارزشمندتری دست می‌یابیم.دانلود کتاب مدیریت زمان برایان تریسی

Brian Tracy Time Management

عدم کنترل زمان

احساس «عدم کنترل» بر روی زمان، عامل اصلی ایجاد تنش، اضطراب و افسردگی است. هر قدر بهتر بتوانید رویدادهای مهم زندگی خود را سازماندهی و کنترل کنید، احساس مطلوبتر، توان بیشتر و همچنین خواب بهتری خواهید داشت و کارها را به شکل شایسته‌ تری به انجام خواهید رساند.مدیریت زمان، بسیار بسیار مهم است… مخصوصا اگر آموزه های مدیریت زمان برایان تریسی را هم بلد باشید ! بعضی ها فکر می کنند که با مدیریت زمان، دست شان بسته خواهد شد؛ این اشتباه است. اتفاقاً هر چقدر منظم تر و مرتب تر زندگی کنید، دست تان بازتر می شود.

فکر می کنید نوازنده هایی که ردیف های موسیقی را خوب بلدند و در این چهارچوب ها کار می کنند دست شان بازتر است و ازادترند، یا کسانی که هیچ ردیف و نتی را رعایت نمی کنند؟ برایان تریسی، از سخنرانان و نویسندگان دنیای موفقیت، توجه خاصی به مدیریت زمان دارد.
خودش در جایی اشاره کرده زمانی، فکر می کرده که مدیریت زمان یک چیز ویترینی است. اما بعدها که فهمیده است که در واقع، مدیریت زمان اصل است و باقی چیزها فرع این اصل اند، زندگی اش به کل متحول شده.

به کار بستن اصولی مبانی مدیریت زمان، نتایج بسیار ارزشمندی به همراه دارد. مدیریت زمان یکی از ویژگی‌های بارز و مشخص افرادی است که عملکرد بالایی دارند و افرادی که عملکرد ضعیفی دارند از این ویژگی برخوردار نیستند.

عادت های افراد موفق

آموزش مدیریت زمان

همه افراد موفق در زندگی از زمان خود به بهترین نحو استفاده میکنند. در مقابل، افرادی که عملکرد ضعیفی دارند نمیتوانند به خوبی از زمان خود بهره‌گیری کنند. یکی از مهمترین قوانین برای موفقیت این است که عادت های خوبی را در زندگی خود به‌کار ببندیم و آنها را نهادینه کنیم. در این کتاب خواهید آموخت که چگونه عادت های خوبی را در زندگی خود به ‌کار بندید تا پس از مدتی این عادتها زندگی شما را دگرگون سازد. دانلود کتاب مدیریت زمان برایان تریسی

در این کتاب بیست و یک شیوه مهم برای مدیریت کارآمد زمان را خواهید آموخت. افراد با بازدهی بسیار بالا این شیوه ‌ها را یافته و آنها را در زندگی خود به کار بسته ‌اند.

 

کتابمون این کتاب را نیز به شما پیشنهاد میدهد

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.