کتاب اکنون می توانم به وضوح ببینم

امتیاز 5.00 ( 2 رای )

در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۱۸ آبان ۱۳۹۷
نوع فایل
کتاب الکترونیکی
حجم فایل
7 مگابایت
تعداد صفحات
489 صفحه
تعداد بازدید
2011 بازدید
۱۲,۰۰۰ تومان

کتاب اکنون می توانم به وضوح ببینم

اثر وین دایر ، او در سال ۱۹۴۰ به دنیا آمد و در سال سال ۲۰۱۵ درگذشت. او را میتوان به عنوان یکی از بزرگترین سخنرانان و نویسندگان در زمینه موفقیت و رشد شخصی در طول تاریخ دانست. اکثر کتاب های این نویسنده بالغ بر ۳۰ میلیون نسخه چاپ شده ‌اند و به فروش رسیده‌اند. pdf کتاب اکنون می توانم به وضوح ببینم

زندگینامه وین دایر

پس از سالها انتظار از طرف هواداران و خوانندگان کتابهای دکتر وین دایر برای نوشتن کتابی از خاطرات و زندگینامه ایشان، در نهایت کتاب «اکنون می توانم به وضوح ببینم» به چاپ رسید. اما این کتاب به عنوان زندگینامه، شیوه نگارشی متفاوتی دارد و همانند زندگی نامه‎ های معمولی نیست. بلکه وین دایر در این کتاب، به شیوه‎ای استادانه لحظات سرنوشت ‎ساز و نقاط عطف زندگی‎ اش را در کنار هم قرار داده است و ارتباط آنها را با یکدیگر پیدا کرده است و به وضوح نشان داده است هیچ اتفاق و رویدادی در زندگی، تصادفی و بی‌ علت نیست. تمامی اتفاقات چه خوب و چه به ظاهر بد برای تکمیل سرنوشت ماست و بخشی از دارایی ما محسوب میشود.

دانلود کتاب اکنون می توانم به وضوح ببینم

وین دایر

 تمام لحظات سرنوشت ‎ساز خود را از ابتدای کودکی ‎اش در دیترویت تا آخرین سالهای عمرش به خوانندگان در میان گذاشته است و البته این کار را با مهارت زیادی که در نویسندگی دارد به انجام رسانده است. در فرآیند مطالعه این کتاب شما هم خواهید آموخت همانند وین دایر به اتفاقات زندگی خود رجوع کنید و ارتباط آن‎ها را با جایگاه کنونی خود بیابید. 

کتاب «اکنون میتوانم به وضوح ببینم»

نگاهی بر زندگی دکتر وین دایر است و در عین حال چراغ راهی است برای کسانی که جویای حقیقت هستند. با مطالعه این کتاب متوجه حضور دستان خداوند در زندگیتان میشوید و از طرفی این کتاب شما را در فهم هدف و رسالت منحصر به فرد شما یاری می کند. pdf کتاب اکنون میتوانم به وضوح ببینم

pdf کتاب اکنون میتوانم به وضوح ببینم در سال ۲۰۱۴ به چاپ رسیده است. با مطالعه این کتاب متوجه حضور دستان خداوند در زندگیتان میشوید و از طرفی این کتاب شما را در فهم هدف و رسالت منحصر به فرد شما یاری میکند.

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.