کتاب الکترونیکی عادات افراد فوق موفق برندن بشارد

امتیاز 2.33 ( 6 رای )

در حال بارگذاری
۱۴ آبان ۱۳۹۷
کتاب الکترونیکی
10 مگابایت
395
۱۶,۰۰۰ تومان

کتاب عادات افراد فوق موفق

کتاب عادات افراد فوق موفق در مورد این است که چگونه برخی از افراد فوقالعاده میشوند و چرا سایرین این شانس را از خودشان میگیرند. در این کتاب به وضوح خواهیم دید که چرا برخی برجسته میشوند، برخی شکست میخورند و افراد بسیار زیادی حتی خودشان را محک نمیزند. دانلود رایگان کتاب عادات افراد موفق 

چرا باید این کتاب را مطالعه کنید

این کتاب، ۲۰ سال تحقیقات، ۱۰ سال بینش به دست آمده از طریق مربیگری های عملکرد در سطوح بالا، و حجم گستردهای از آمار بین المللی مربوط به افراد با عملکرد بالا  را، با هم می آمیزد. این کتاب روشن می‌کند که چگونه می توان به فردی با عملکرد بالا تبدیل شد؛ کسی که در بلند مدت، سطوح همواره در حال رشدی، از رفاه و موفقیت بیرونی را خلق میکند. 

شاید متوجه شده باشید که بعضی افراد با سرعتی بسیار بیشتر از شما پیشرفت می‌کنند. شاید یکی از هم سن و سالانتان را دیده باشید که به راحتی پروژه ها را یکی بعد از دیگری به اتمام می‌رساند و بدون توجه به اینکه چه چیزی در مسیرش قرار میگیرد همواره پیروز است.

کتاب عادات افراد فوق موفق برندن بشارد

شما هم میتوانید 

خبر خوب این است که شما هم میتوانید یکی از آنها باشید. صرفنظر از اینکه چه سابقه ای دارید، شخصیت شما چگونه است، چه نقاط ضعفی دارید و در چه زمینه ‌ای فعالیت میکنید، شما هم میتوانید از همان عادتها استفاده کنید.

با آموزش و عادت های درست، هر کسی میتواند به فردی با عملکرد بالا تبدیل شود، و من می‌توانم این موضوع را به شما اثبات کنم. به همین دلیل این کتاب را برای شما نوشته ‌ام. کتاب الکترونیکی عادات افراد موفق برندن بشارد

در پایان این کتاب …

شما دیگر هیچگاه متعجب نخواهید ماند که برای شروع یک پروژه کاری جدید، و یا دستیابی به یک آرزوی جسورانه جدید، به چه چیزهایی نیاز دارید. عادت های قابل اعتماد و توانمند کننده‌ای در اختیار شما قرار خواهد گرفت، که بر اساس تحقیقات، با انواع گسترده‌ای از شخصیتها هماهنگی دارند، و در موقعیتهای گسترده‌ای میتوانند به شما برای خلق نتایج بلند مدت کمک کنند.

با دانستن این که انرژی تان را بر روی چه چیزی باید متمرکز کنید، و چگونه می‌توانید به موثرترین شکل ممکن، به دیگران خدمت برسانید انرژی و اعتماد به نفس جدیدی را احساس خواهید کرد.

کتاب الکترونیکی عادات افراد فوق موفق برندن بشارد

در پایان کتاب الکترونیکی عادات افراد موفق برندن بشارد

شما به خودتان خواهید گفت «بالاخره دقیقاً متوجه شدم که چگونه میتوانم همواره در بهترین حالت خودم باشم، من کاملاً قادر هستم بر مشکلات و سختی ‌های مسیر موفقیت غلبه کنم». شما سیستم عملکردی ذهنی استاندارد، و مجموعه‌ای از عادات اثبات شده در اختیار خواهید داشت، که راهنمای شما در رسیدن به موفقیت بلند مدت در موقعیت های مختلف و زمینههای گوناگون زندگی خواهد بود. اگر دنبال راهی علمی و امتحان شده برای بهبود زندگی‌تان هستید، آن‌را پیدا کرده‌اید، در همین کتاب.

با مجهز شدن به اطلاعاتی که در صفحات پیش رو، یاد خواهید گرفت. شما زندگی‌ای خواهید داشت، که در آن: از تمام توانایی ها و استعدادهای تان استفاده می‌کنید ،احساس رفاه می‌کنید، توانایی این را دارید که دیگران را به سمت تعالی هدایت کنید و کاملاً راضی هستید. اگر نیت و نظم کامل برای به‌کارگیری « عادتهای افراد فوق موفق» را داشته باشید، شما در آستانه وارد شدن به دوره ای از تحولات عظیم، در زندگی و مسیر شغلی‌تان هستید. شما در آستانه تبدیل شدن به فردی فوق موفق هستید.

نام کتاب: عادات افراد فوق موفق

نویسنده: برندن بشارد

تعداد فصول: ۹ فصل

به زبان فارسی

فهرست:

مقدمه

فصل اول: در جستجوی عملکرد بالا

بخش اول: عادات شخصی

فصل دوم: عادت اول – جست و جوی شفافیت

فصل سوم: عادت دوم – تولید انرژی

فصل چهارم: عادت سوم – ایجاد ضرورت

بخش دوم: عادات اجتماعی

فصل پنجم: عادت چهارم – افزایش بهره وری

فصل ششم: عادت پنجم – افزایش نفوذپذیری

فصل هفتم: عادت ششم – نمایش شجاعت

بخش سوم: موفقیت پایدار

فصل هشتم: نابودگران عملکرد بالا

فصل نهم: مهمترین عامل

 

پیشنهاد دیگر ما به شما

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.