کتاب الکترونیکی – بهترین سال زندگی شما

امتیاز 4.00 ( 3 رای )

در حال بارگذاری
۱۱ آبان ۱۳۹۷
کتاب الکترونیکی
6 مگابایت
267
699 بازدید
۱۰,۰۰۰ تومان
خرید

کتاب الکترونیکی – بهترین سال زندگی شما

هدف کتاب بهترین سال زندگی شما (The Best Year Of Your Life)، الهام بخشیدن، هدایت و حمایت از شما تا رسیدن به نقطه‌ای از لذت زندگی است که حتی تصورش را هم نمی‌کردید؛ و درنهایت، حظ بردن از نتیجه تلاش‌هایتان در انتهای سال، طوری که وقتی به آخر سال ‌رسیدید، دل‌تان نخواهد آن سال تمام شود. هدف آن همراهی شما در این تجربه است که بهترین سال زندگی‌تان چه معنا و مفهومی دارد؛ چگونه به‌نظر می‌رسد و چه احساسی را در شما به‌وجود می‌آورد. وقتی حضور آن را احساس کردید، این کتاب به شما کمک می‌کند خط‌مشی و برنامه‌ای طراحی کنید که موفقیت‌تان را تضمین کند و به مهارت‌هایی دست پیدا کنید که رویاهای دیرین‌تان را تحقق بخشند.

انتخاب با شماست! همین‌جا و همین لحظه. فقط به این موضوع فکر کنید که این زندگی متعلق به شماست، چه تنها، چه بیمار، چه چاق، چه فقیر، چه گرفتار و چه افسرده باشید، این زندگی مال شماست. ممکن است تحصیل‌ کرده نباشید یا حتی در گذشته مرتکب اشتباهاتی شده باشید؛ ممکن است مشکلات شخصیتی داشته باشید یا کسی که دوست داشته‌اید ترک‌تان کرده باشد؛ ممکن است در کودکی مورد آزار و اذیت قرار گرفته باشید؛ ممکن است مورد محبت و حمایت عزیزان‌تان نباشید، حتی شاید به نظر برسد همه‌چیز از کنترل شما خارج است. باید زندگی‌تان را با هر چه در آن می‌گذرد، بپذیرید. معنی بهترین سال زندگی این نیست که به همه چیز‌هایی که دوست دارید، برسید. معنی آن به اتمام رساندن فلان پروژه، یافتن عشق زندگی‌تان یا کم کردن ۱۰ کیلوگرم از وزن‌تان نیست. معنای آن پرداخت بدهی یا پیدا کردن شغل جدید هم نیست. ممکن است در سالی که پیش رو دارید کارتان یا حتی عزیزی را از دست دهید؛ ممکن است از همسرتان جدا شوید یا در محل کار مشکلاتی برایتان پیش آید. چیزی که سعی دارم به شما بگویم این است که معنای بهترین سال زندگی این نیست که همه روزهای آن شکوفه‌ باران و بر وفق مرادتان باشد. ساختن بهترین سال زندگی‌تان مستلزم تقویت قسمت‌هایی از وجودتان است که به رشد و شکوفایی نیاز دارند. بهترین سال زندگی‌تان، سالی است که در هر روزِ آن الهام‌بخش زندگی خود بوده و تصمیم‌هایی را که می‌گیرید دوست داشته باشید؛ همین‌طور خودتان را. بدین معناست که با گذشته خود کنار بیایید تا آینده‌ای بسازید که با همه سال‌های عمرتان متفاوت باشد و تک‌تک روزهایی را که در اختیارتان گذاشته شده، با شور و اشتیاق زندگی کنید و الهام‌بخش دیگران باشید.

به محض شروع مطالعه این کتاب خود را از ۹۷ درصد جامعه جدا می کنید. ۹۷ درصد جامعه هیچ رویا و هدفی ندارند، آنها تنها می خواهند زندگی را به نحوی بگذرانند و حاضر نیستند برای دستیابی به اهدافی متعالی برنامه ریزی کنند. آنها حاضر نیستند برای دستیابی به سطحی بالاتر از خودگذشتگی کنند، آنها مخالف سر سخت تلاش و پشتکار هستند. باعث تاسف است، اما تا بوده همین بوده. در تمام طول تاریخ تنها ۳ درصد جامعه بوده اند که جامعه را به سمت جلو حرکت داده اند و ۹۷ درصد باقی مانده جامعه تنها نقش مصرف کننده خدمات و محصولات آن ۳ درصد را داشته اند. به شما تبریک می گویم که می خواهید با پیوستن به ۳ درصد پیشروی جامعه، به نسل بشر خدمت کنید و باعث حرکت رو به جلوی آن باشید.

با مطالعه این کتاب خواهید فهمید چگونه می توانید در عرض چند ماه به چیزهایی دست یابید که دیگران تمام عمر خود را صرف رسیدن به آنها چیزها می کنند. تنها کافی است کمی جاه طلب باشید و اشتیاق سوزانی درون شما شعله ور باشد، در این صورت آموزه های این کتاب شما را به هر آنچه می خواهید می رساند.

خیلی ها از من می پرسند عامل اصلی موفقیت تو چه بوده است؟ جواب من همیشه یکسان است:

هدف گذاری درست و اصولی و تلاش و پشتکار برای دستیابی به آن اهداف، عامل اصلی موفقیت من بوده است.

دارن هاردی

اصول صحیح هدف گذاری را در سن هجده سالگی یاد گرفتم. اولین هدف من دستیابی به ۱۰۰هزار دلار در طی شش ماه بود. که قبل از تولد ۱۹ سالگی به این هدف رسیدم. دومین هدف من دستیابی به درآمد سالیانه ۱ میلیون دلار بود، در سن ۲۴ سالگی توانستم به این هدف دست یابم. هدف بعدی من راه اندازی شرکتی بود که سالیانه چندین میلیون دلار درآمد داشته باشد. در سن ۲۷ سالگی پس از سه سال تلاش توانستم شرکتی را راه اندازی کنم که ارزش سهام آن بیش از ۵۰ میلیون دلار بود. من به سه عامل زیر ایمان دارم: مطالعه، هدفگذاری و کار و تلاش.

خیلی ها فکر می کنند تنها کافی است لیستی از آرزوها تهیه کنند و منتظر بمانند تا آنها خود به خود یکی پس از دیگری برآورده شوند. آنها می خواهند یک روز صبح از خواب بیدار شوند و اهداف خود را تحقق یافته ببینند. بله تهیه لیستی از اهداف و خواسته ها کار خوبی است، اما شما برای دستیابی به هر کدام از اهداف لیست تان باید طرح و برنامه داشته باشید. یادتان باشد هدف بدون برنامه تنها یک خیال واهی است. من به شما در این کتاب ثمره ۲۰ سال تجربه خودم در زمینه تعیین اهداف و نحوه صحیح برنامه ریزی را خواهم آموخت. در طی این ۲۰ سال تمام کتاب ها و روش های هدف گذاری را مطالعه کرده ام در تمام سمینارها شرکت کرده ام، سالیانه صدها هزار دلار صرف رشد شخصی ام کرده ام و تا به همین امروز مشغول مطالعه در زمینه اصول موفقیت و رشد شخصی بوده ام. به همین دلیل به فرمولی که در این کتاب به شما ارائه می دهم ایمان راسخ دارم. فرآیندی ۸ مرحله ای را در این کتاب ارائه کرده ام که با یادگیری و اجرای آن به هر هدف بزرگ و جاه طلبانه ای می توانید دست یابید. این ۸ گام را به خوبی یاد بگیرید و در به کارگیری آن استاد شوید و خواهید دید که امسال بهترین سال زندگی شما خواهد شد.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.