کتاب کائنات هوایت را دارد

امتیاز 4.00 ( 2 رای )

در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۱۴ آبان ۱۳۹۷
نوع فایل
کتاب الکترونیکی
حجم فایل
4 گیگابایت
تعداد صفحات
220 صفحه
تعداد بازدید
2138 بازدید
۱۰,۰۰۰ تومان

کتاب کائنات هوایت را دارد

خانم گابریل برن استین به واسطه‌ی حضورش در شو تلویزیونی خانم اپرا وینفری به عنوان یک آموزگار معنوی نواندیش شناخته شده است. او بارها به عنوان یک کارشناس در برنامه‌ی تلوزیونی دکتر آز شرکت کرده است و از طرف نیویورک تایمز به عنوان یک الگوی رفتاری جدید به جهانیان معرفی شده است. کتاب “کائنات هوایت را دارد” به عنوان راه کاری برای گذر از ترس به سوی ایمان در سال ۲۰۱۷ به چاپ رسیده است. دانلود رایگان کتاب کائنات هوایت را دارد

در ادامه مقدمه ای از این کتاب را خواهیم خواند:

شادمانی و لذت بردن از زندگی، حق طبیعی هر موجود زنده‌ای است که از بدو تولد در وجودش نهاده شده است. در واقع آن چیزی که مانع تجربه‌ی احساس شادمانی در شما میشود، دور افتادن از منبع عشق  است. به هر حال ما انسانها اغلب منکر نیروی عشق شده و ترجیح میدهیم به جای آن، ترس و نگرانی را انتخاب کنیم. ما آگاهانه ترس و نگرانی را از طریق شنیدن اخبار در رسانه‌ها، مربیان مدرسه و اعضاء خانواده  به سمت خود جذب کرده و درگیر آن میشویم. در حقیقت با این کار، وجود نیروی عشق را انکار کرده و وجود ترس و نگرانی را باور میکنیم. ما کاملاً عشق را فراموش کرده‌ایم.

عبارتی در کتاب دوره‌ای در معجزات هست که می‌گوید:

« ظاهر شدن ترس در انسان  قطعاً  نشانه‌ی این است که شما تنها به قدرت خودتان متکی هستید.»

این عبارت حاوی یک پیام عمیق معنوی است. جدا افتادن از منبع عشق به معنی آن است که شما وجود یک نیروی برتر (حضور خداوند) را انکار میکنید، زیرا آموخته‌اید که برای داشتن احساس امنیت و آرامش باید تنها به نیروی خودتان متکی باشید. هنگامی که رابطه‌ی خود را با منبع عشق انکار می‌کنید، دیگر به هیچ وجه احساس آرامش، امنیت و حمایت نمی‌کنید. در مقابل، لحظه‌ای که با منبع عشق هم نوا و هم‌فرکانس شده و دست از متکی بودن به قدرت خویش بر می‌دارید، مسیر روشنی فرا روی‌تان گشوده خواهد شد. 

کتاب کائنات هوایت را دارد گابریل برن استین

طی ده سال گذشته سعی کرده‌ام به منظور استحکام اتصال‌ام با نیروی عشق، تمرین های معنوی‌ام را ادامه دهم. نیرویی که من در اینجا از آن یاد میکنم برای بسیاری مترادف با واژه پروردگار، روح، حقیقت یا ضمیر برتر است. در حالیکه در فرهنگ لغات دنیای مدرن امروز از آن تحت عنوان “کائنات” یاد می شود. در خلال نگارش این کتاب بارها از این لغات به جای یکدیگر استفاده کرده‌ام. در واقع مهمترین اتفاق زندگی من برقرار کردن رابطه با این منبع انرژی بوده است.

میزان شادمانی، کامیابی و احساس امنیت در شما بستگی به میزان هماهنگی و  هم‌فرکانسی تان با ارتعاش منبع یا همان نیروی عشق دارد.

بعضی ها فراموش کرده‌اند منبع اصلی شادمانی، کامیابی و احساس امنیت کجاست به همین دلیل اغلب احساس نارضایتی، ناکامی و عدم امنیت می کنند. به محض آنکه دریابید منبع نیرو کجاست دوباره با آن یکی خواهید شد و آن زمان است که به راستی می توانید از معجزه ی زندگی لذت ببرید و شادی شما می تواند تجلی آن شادمانی باشد که باعث ایجاد شور و نشاط در کل عالم هستی میگردد.

هدف از انجام تمرینات معنوی این کتاب این است که درنهایت به فردی آگاه و مهربان تبدیل شده که همچنان قادر است به نحو احسنت مراقبه کند. همچنین این تمرینات شما را در تسلیم شدن به مشیت الهی یاری خواهد رساند. این هدف اصلی این کتاب است.

تمرینات زیادی در این کتاب وجود دارد اما این به آن معنا نیست که شما مجبور هستید تمامی آنها را انجام دهید. می توانید هر کدام از این تمرینات را که با روحیه‌ی شما سازگار است برگزینید و آنها را انجام دهید.

چنانچه با ذهنی باز تمامی فصلهای این کتاب را مطالعه کنید خواهید دید تمام آنچه احتیاج دارید در اختیارتان قرار خواهد گرفت. آنچه شما احتیاج دارید تنها تمایل تان به رها شدن از چنگال موانعی است که سد راه شما در جهت هم‌فرکانس شدن با نیروی عشق است. همانطور که صفحات این کتاب را ورق میزنید به خودتان یادآور شوید که باید  ایده های مطرح شده در این کتاب را بدون هیچ گونه قضاوتی مطالعه کنید و چنانچه در پیمودن این مسیر از خودتان صبوری نشان دهید خواهید دید که کائنات نیز هوای شما را دارد و  حامی شما خواهد بود. دانلود کتاب کائنات هوایت را دارد گابریل برن استین

مهم این است که نیایش‌ها و مراقبه‌های این کتاب را هر روز به طور مرتب انجام دهید. آنگاه خواهید دید که چه رابطه‌ی عمیقی بین شما و خالق هستی و همچنین کائنات برقرار خواهد شد که در نهایت منجر به تحولی عظیم در زندگیتان می شود. با جدی گرفتن تعالیم الهی درج شده در این کتاب، می‌توانید به کمک ارتعاش بالای انرژی درونی‌تان، زندگی رؤیایی خویش را تجربه کنید.

 

نام کتاب: کائنات هوایت را دارد

نویسنده: گابریل برن استین

تعداد فصول: ۱۲ فصل

 

فهرست:

فصل اول: تو صاحب  نیرویی پنهان در وجود خود هستی
فصل دوم: تو خود رؤیای خویش را می‌سازی
فصل سوم: تو همیشه و در همه حال توسط نیرویی الهی هدایت می‌شوی
فصل چهارم: ارتعاش انرژی ساطع شده از جانب تو، مهم تر از هر چیز دیگری است
فصل پنجم: هنگامی که از زندگی  لذت می‌بری، کائنات سریع‌تر خواسته‌هایت را اجابت می‌کند.
فصل ششم: چالش ها میانبرهایی هستند که انسان را به سر منزل مقصود می‌رسانند
فصل هفتم : ایمان و یقین راه را برای رسیدن به خواسته‌ها هموار خواهد کرد.
فصل هشتم : خداوند از راه‌های اسرارآمیز با بندگانش ارتباط برقرار می‌کند
فصل نهم : وحدت و یگانگی با خداوند موجب رهایی انسان می‌شود
فصل دهم: رابطه کائنات با شما
فصل یازدهم: تسلیم مشیت الهی شوید
فصل دوازدهم: ساطع کننده عشق الهی باشید

 

در ادامه پیشنهاد میکنم این کتاب رو از دست ندید

کتاب کائنات هوایت را دارد

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.