دانلود کتاب هفت اصل دستیابی به ثروت و کامیابی

امتیاز 3.53 ( 17 رای )

در حال بارگذاری
۲۷ اسفند ۱۳۹۸
کتاب الکترونیکی
3.74 mb
160
۵,۰۰۰ تومان
خرید

دانلود کتاب هفت اصل دستیابی به ثروت و کامیابی

کتاب هفت اصل دستیابی به ثروت و کامیابی اثر جیم ران ، آموزگار بسیاری از اساتید بزرگ در زمینه موفقیت بوده است، از قبیل دارن هاردی، آنتونی رابینز، برایان تریسی و جک کنفیلد. جیم ران  متولد ۲۵سپتامبر ۱۹۳۰ کار آفرین، نویسنده و سخنران آمریکایی است.

او تا سن ۲۵ سالگی مانند همه اقشار متوسط مقروض نمیتوانست راهی برای رسیدن به آرزوهای خود بیاید.در همین زمان با کارآفرینی به نام جان اِرل شُف (John Earl Shoaff)آشنا شد. بطوری که مسحور ثروت، فهم تجاری، جذبه و فلسفه زندگی او شد.

بعد از این آشنایی جیم ران فرایندی از رشد شخصی را آغاز کرد که نهایتاً به میلیونر شدن وی در سن ۳۱ سالگی انجامید. متأسفانه “شُف” که آرزوی دیدن چنین لحظه‌ای را داشت، یک سال پیش از آن که “جیم‌ران” میلیونر شود، درگذشت. ارل شف ساعت­های زیادی را صرف آموزش فلسفه شخصی خود به جیم ران کرد. آموزه­ هایی که جیم ران آنها را هفت اصل برای دستیابی به ثروت و کامیابی می­ نامد.

هفت اصل دستیابی به ثروت و کامیابی

هم چنان که زمان می‌گذشت، جیم ران فهمید اکثر مردم خواستار شنیدن داستان موفقیت و فلسفه رشد شخصی او که او را به این کمال و فضیلت رسانده بود، هستند. پس از آن، جیم ران تا زمان مرگ به مدت ۴۰ سال تجربه خویش را در سمینارهایش بیان می‌کرد.۴ میلیون نفر در سراسر جهان در سمینارهای وی شرکت کرده‌اند.

جایزه CPAE

او در سال ۱۹۸۵میلادی جایزه CPAE را از انجمن سخنرانان ملی آمریکا دریافت کرد و همچنین مؤلف ۱۷ کتاب، کتاب صوتی و برنامه ویدیویی است. بدون شک جیم رآن یکی از اسطوره‌ها در زمینه موفقیت و رشد فردی است. وی در طول زندگی خود هزاران نفر را در طی همایش‌ها ، و میلیون‌ها نفر را از طریق کتب خود با اصول موفقیت آشنا نمود. داستان شگفت انگیز ران از ایالت آیداهو شروع می‌شود، او در ۱۹ سپتامبر ۱۹۳۰ در مزرعه‌ای در ایالت آیداهو متولد شد.

 

نام کتاب: هفت اصل دستیابی به ثروت و کامیابی

نویسنده: جیم ران

ترجمه : زبان فارسی

تعداد فصول: ۱۱ فصل

تعداد صفحات: ۱۶۰ صفحه

 

در پایان این کتاب رو هم پیشنهاد میکنم

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.