دوره پاکسازی چاکراها (پاکسازی درون)|رنه سینانی

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۲ اردیبهشت ۱۴۰۱
نوع فایل
فیلم آموزشی
حجم فایل
421
تعداد صفحات
-
دسته بندی
تعداد بازدید
590 بازدید
۱۵۶,۰۰۰ تومان

دوره پاکسازی چاکراها (پاکسازی درون)|رنه سینانی

در دنیای امروز و در شرایط فعلی، مشکلات اقتصادی و اخبار ناگوار، شرایط طوری رقم خورده تا همه ما سطح انرژی پایین‌تر و زندگی سرشار از مشکلات مختلفی مثل مشکلات مالی، شکست در روابط مختلف و نداشتن سلامتی کامل رو تجربه می‌کنیم، دوره پیشرفته پاکسازی درون با این هدف طراحی شده تا به شما تعادل کامل سیستم انرژی و در نتیجه آن بهبود در شرایط مختلف زندگی شخصی، روابط عاطفی و رشد کاری رو هدیه بده!

بعد از ضبط دوره‌ی مقدماتی پاکسازی درون و با استقبال بی‌نظیری که از سمت کاربران سوخت جت از این دوره مواجه شدیم درخواست‌ها برای توضیح بیشتر موضوع و ارائه‌ی راهکارهای عملی و مفید و جامع‌تر هر روز بیشتر شد و تصمیم گرفتیم که من یعنی رنه سینانی و علی یکانی و تیم سوخت جت اقدام به ضبط دوره‌ی کامل و پیشرفته پاکسازی درون بکنیم تا به صورت جزئی  و اختصاصی و برای اولین بار در ایران دوره‌ی جامعی را در این زمینه تهیه کنیم.

چاکرا چیست؟

چاکرا‌ها یا همان مراکز انرژی هفتگانه قدرتمند بدن هستند که در واقع رابط بین روح و جسم هستند. چاکرا‌ها که در علوم شرقی به آن‌ها نیروی حیات هم گفته می‌شود در حال چرخش هستند از میان شبکه‌ای از مجرا‌های باریک به نام نادی در سراسر بدن جریان دارند.

اکثر ناراحتی ها و رنج‌هایی که در زندگی برای انسانها رخ می دهد
ناشی از خوب کار نکردن چاکرا ها می باشد

در این دوره یاد خواهید گرفت که چطور چاکراهایتان را کاملا کنترل و تنظیم کرده
در واقع کنترل کامل زندگی‌تان را به دست بگیرید

چطور چاکراها روی زندگی شما تاثیر بسیار بزرگی می‌گذارند؟

بر اساس علم کوانتوم همه موجودات عالم از انرژی ساخته شده اند و این انرژی اگر آگاهی و درک داشته باشد جهت و سمت و سو دارد. هر چقدر شما انسان مثبت تری باشید انرژی بهتری را به سمت کائنات می فرستید و سپس بر اساس قانون جذب یا قانون کارما همان به سمت شما باز می گردد. و تجربیات زندگیتان بسیار شگفت انگیز خواهد بود.

وقتی که چاکرا ها به صورت درست در حال چرخش باشند (چیزی که به طور کامل و با تمرینات عملی در این دوره یاد می‌گیرید) باعث می شود که آن فرد بسیار خوشحال و سلامت زندگی کند و فراوانی و برکت در زندگیتش موج می زند زیرا او از نظر ذهنی آرامش دارد و با خواسته ها و آرزوهایش می تواند هماهنگ باشد

دانلود کتاب خود شکوفایی

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.