دانلود دوره روانشناسی ثروت یک + (نسخه آپدیت) تخفیف

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۲ اردیبهشت ۱۴۰۱
نوع فایل
فیلم آموزشی
حجم فایل
8
تعداد صفحات
-
تعداد بازدید
725 بازدید
۲۲۰,۰۰۰ تومان ۲۰۰,۰۰۰ تومان

دوره روانشناسی ثروت یک ۱ (مبانی ساختن ثروت)

دوره روانشناسی ثروت یک ، در حکم “ورودی های مناسب برای ذهن” جهت ایجاد باورهای ثروت آفرین!

این دوره شما را تبدیل به بهترین مربی درباره “نحوه رسیدن به استقلال مالی” می نماید زیرا به شما راه شناسایی باورهای محدود کننده و چگونگی تغییر آنها را می آموزد. زیرا به شما نحوه کنترل ورودی های ذهن را می آموزد تا بدین وسیله، باورهای قدرتمند کننده ای بسازید.

به خاطر استفاده از آموزش های این دوره، فرمولی یاد می‌گیرید که به شما می‌گوید: “چگونه خود را بهتر بشناسید”، چگونه با توجه به نتایج زندگی تان، “باورهای محدود کننده را شناسایی و تغییر دهید”.

“درک فرمول و قوانین ثروت” که نتیجه استفاده از آموزش های این دوره است، شما را درباره آینده مالی تان به آرامش می رساند.

یعنی حتی اگر به خاطر یک سری باورهای محدود کننده (به خاطر داشته باش که باورهای ما یک شبه اصلاح نمی شوند) با ناخواسته ای مواجه شوید، نمی ترسید زیرا به خاطر درک فرمول و قوانین ثروت، سریعاً به رفتار خود رجوع و ریشه‌ی آن نوع رفتار را در باورهایت شناسایی می‌کنید.

آپدیت رواشناسی ثروت یک از عباسمنش به همراه این محصول

یعنی، پس از تکرار این آموزش ها به اندازه کافی، این قوانین آنقدر در وجودتان ریشه می دواند و جزئی از باورها و ایمانتان می گردد، که به راحتی می پذیرید که، باید دلیل هر اتفاق را فقط در باورهای خودتان جستجو نموده، آنها را یافته و سپس با تغییر آنها، نتیجه را به صورت ریشه ای و ماندگار، تغییر دهید.

زیرا قانون را می‌دانید و اگر نتیجه راضی کننده نباشد، سریعاً باورهای مانع را شناسایی و ازآنجا که راه تغییر باورها را آموخته اید، شروع به تغییر باورهای محدود کننده و ایجاد باورهای قدرتمند کننده درباره آن موضوع می نمایید.

این همان نقطه عطفی است که شما را از بدنه اکثریت جامعه جدا و وارد مدارهایی می کند که “۱% مردم جهان(افراد موفق جهان)” در آن مدارها هستند.

فقط با تکرار آموزش های جلسات این دوره، می‌توانید هر بار به نتایج بیشتر و بزرگتری برسید. زیرا آموزش های این دوره، دقیقاً همان ورودی های مناسبی است که باید ذهن شما با آن احاطه و تغذیه شود تا باورهای قدرتمند کننده جدیدتان، تقویت گردد.

باورهای قدرتمند کننده جدید، ذهن را به شیوه صحیح برنامه ریزی نموده و برنامه ذهنی جدید، شما از شرایط قبلی جدا و وارد مدار بالاتری می نماید که در آنجا ایده ها، الهامات، موقعیت ها و فرصت هایی شما را احاطه می کند که موجب تغییر وضعیت مالی تان می شود.

آپدیت دوره روانشناسی ثروت یک از استاد عباس منش

به اندازه ای که با تمرکز بر مطالب این دوره، متعهد به کنترل ورودی های ذهنتان می شوید، به اندازه ای که رفتار خود را منطبق بر مطالب این دوره می نمایید، به همان اندازه نیر بذر باورهای قدرتمند کننده جدید در ذهن تان کاشته می شود.

سپس، به اندازه ای که با تکرار دوباره ی این مطالب و اجرای آنها، خود را در این مسیر نگه می دارید، ریشه های آن بذر عمیق تر شده و ثمر دادن را آغاز می کند.

یعنی به اندازه ای که این بذر به کمک ورودی های جدید(مطالب این دوره) تغذیه می شود، هر بار شما را وارد مدارهای بالاتری می نماید که در آن مدارها، وضعیت مالی با کیفیت تر و بهتری وجود دارد.

ثروت، نه فقط کیفیت زندگی شما را بهتر می سازد، بلکه کیفیت زندگی اطرافیان را نیز افزایش داده و نسل ارزشمندتری از شما می سازد. زیرا به خاطر رسیدن به استقلال مالی، قادر به تأمین امکانات بهتر برای همسر، فرزندان، کارمندان و عزیزان تان خواهدی بود

بنابراین، نه تنها خودتان رشد می کنید، بلکه با ثروتمند شدن، موجب رشد جهان نیز می شوید.

به همین دلیل، ثروتمند شدن معنوی ترین کار دنیاست.

 

شما میتوانید دوره روانشناسی ثروت یک اثر عباسمنش را به همراه آپدیت دوره از وبسایت رسمی کتابمون با تخفیف تهیه کنید..

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.