دوره آنلاین کنترل رویا در خواب


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۹ شهریور ۱۴۰۱
نوع فایل
حجم فایل
تعداد صفحات
دسته بندی
تعداد بازدید
223 بازدید
۱۲۰,۰۰۰ تومان

توضیحات

دوره آنلاین کنترل رویا در خواب

در ۶۰ روز هر چیزی که برای یادگیری کامل مهارت کنترل رویا نیاز دارید را دریافت کنید و قبل از اتمام دوره حداقل بین ۱ تا ۵ تجربه کنترل رویا داشته باشید و بعد از اتمام دوره بسته به تمرین‌تان کنترل‌های زیادی را تجربه کنید.

این محصول شما را از هر محصول جانبی در موضوع کنترل رویا بی‌نیاز می‌کند چون اگر محتوای جدیدی در این موضوع در جهان منتشر شود، به صورت رایگان و مادام‌العمر در بروزرسانی‌ها اضافه می‌کنیم.

این محصول دقیقا چیست و چه‌کار می‌کند؟

کنترل رؤیا در خواب یعنی حین خواب دیدن متوجه شوید خواب هستید و خوابتان را هر طور که دوست دارید ادامه دهید.

شما میتوانید هزاران کار مختلف در فضای نامحدود خواب انجام دهید با این تفاوت که محدودیتهای بیداری را ندارید.

یعنی به راحتیِ اراده کردن میتوانید به مکان مورد نظر بروید و به راحتیِ اراده کردن، شخص مورد نظرتان را ببینید و هزاران هزار کار مختلف را فقط با اراده کردن در خواب انجام دهید.

شاید فکر کنید فضای خواب، یک فضای مه‌آلود و تیره است که در آن هیچ چیز واضح نیست و یک شَبَه از تمام چیزها را می‌بینید. دلیل این فکر اشتباه، این است که هروقت بیدار شدید خواب‌ها این شکلی یادتان مانده‌است اما اصلاً اینطور نیست.

وقتی که مهارت کنترل رؤیا در خواب را یاد بگیرید متوجه می‌شوید که فضای خواب، واقعی‌تر از چیزی است که فکرش را می‌کردید.

شما دقیقا می‌توانید مثل بیداری، مزه غذاها را بچشید و حتی با جزئیات کامل، پوست دستتان یا موی بدنتان را لمس کنید و تصاویر را با کیفیت بیشتر از فول‌اچ‌دی تماشا کنید.

محصول کنترل رویا، این مهارت را از ۰ تا ۱۰۰ به شما آموزش می‌دهد.

بخشی از کارهایی که در هنگام کنترل رویا می‌توانید انجام دهید

تفریح و لذت

کافیست در گوگل جستجو کنید چه جاهای دیدنی در دنیا وجود دارد و کمی با آنها آشنا شوید و بعد در خواب اراده کنید که به آنجا بروید تا در یک چشم به‌هم زدن خودتان را در آن نقطه ببینید و سپس آن را با تمام وجود تجربه کرده و از محیط‌های مختلف تفریحی لذت ببرید.

در کنار سفر به نقاط مختلف، می‌توانید بازیها و کارهای هیجان‌انگیزی که آنها را در واقعیت تجربه نکردید، در دنیای فوق‌العاده خواب تجربه کنید مثل:
سقوط آزاد از هواپیما
بانجیجامپینگ با ارتفاع یک کیلومتر
رفتن به زیر آب و شنا کردن کنار انواع ماهی‌ها
رفتن به کرات و کهکشان‌های مختلف
و …
کشف دنیای خارق‌العاده خواب

یعنی صرفاً در خواب گشت‌وگذار کنید و دنیای بزرگ و عجیب خوابتان را کشف کنید.
در اینجا شما صرفاً مثل یک گردشگر، دنیای خواب‌تان را مشاهده می‌کنید و سعی می‌کنید به مناطق مختلف در فضای خواب‌تان بروید و صرفاً آنها را مشاهده کنید و هیچ دخل و تصرفی در آن انجام ندهید.

از آنجایی که یک کنترل کننده رؤیا، به راحتی می‌تواند در فضای خواب دخل و تصرف کند یعنی درختان را کوتاه و بلند کند یا نور خورشید و باران را قطع و وصل کند و هزاران کاری که فقط نیاز به اراده دارد را انجام دهد،
بنابراین یکی از کارها این است که هیچ دخل و تصرفی نداشته باشد و فقط فضای خوابش را مشاهده کند و مثل یک گردشگر از آن لذت ببرد.
فضای نامحدود خلق ایده

طبیعتاً هر ایده‌ای که خلق می‌شود یکبار در ذهن خالق آن خلق شده و بعد در دنیای واقعی خلق شده، حالا تصور کنید شما بجای اینکه فقط در بیداری و با چشمان بسته تصویرسازی کنید، چه می‌شود که تصورات خودتان را در فضای خواب به عینه مشاهده کنید و آنها را تجربه کنید.

دنیای خواب یک فضای نامحدود و با امکانات ویژه برای هرکسی است که می‌خواهد موارد شگفت‌انگیز در دنیای بیداری خلق کند و آن‌ها را از نزدیک قبل از خلق شدن در بیداری ببیند و نواقص آن را برطرف کند.
تجربه کار با وسایل الکترونیکی و لوازم لوکس

یکی از باحال‌ترین کارها در خواب این است که شما تجربه‌ای نزدیک از وسایل مورد علاقه‌تان که در دنیای بیداری شاید بسیار گران و لوکس باشد را داشته باشید.

حتما برای شما هم پیش آمده که یک موبایل، تبلت یا لپتاپ و یا حتی ماشینی ساخته می‌شود که شما به دلایل مختلفی الآن نمی‌توانید به آن دسترسی داشته‌باشید اما دائماً می‌بینید که آن را تبلیغ می‌کنند و شما هم دوست داری حداقل یک‌بار از نزدیک کار کردن با این وسایل را تجربه کنید، صرفا بجای اینکه دائما تیزرها و فیلم‌های جعبه‌گشایی وسایل جدید را ببینید، می‌توانید خودتان در فضای خواب این وسایل و حتی بالاتر از آنها را تجربه کنید.
شاید این سؤال ایجاد شود که چطور ممکن است وقتی من اطلاعات کاملی از تجربه کار با این وسایل را در دنیای بیداری ندارم، ذهن ناخودآگاهم می‌تواند آن‌ها را در خواب برای من شبیه‌سازی کند؟ این سؤال کاملا بجاست اما توضیح مفصلی دارد که فقط می‌توان در محصول آموزش کنترل رؤیا در خواب ارائه کرد. اما یک جواب ساده برای این سؤال این است که ما روح داریم و ذهن ناخودآگاه هم بخشی از وجود برتر ما به نام روح است و فضای خواب فقط در ذهن ناخودآگاه نیست.
تجربه پرواز و رد شدن از اجسام

یکی از متداول‌ترین کارهایی که کنترل‌کنندگان خواب برای اولین‌بار انجام می‌دهند، پرواز در فضای خواب مثل سوپرمن است که بدون هیچ وسیله ای در فضای خواب پرواز می‌کنید.

کمتر کسی پیدا می‌شود که بگوید من دوست ندارم حس پرواز مثل یک پرنده را تجربه کنم. مخصوصاً در شرایطی که مطمئن باشد هیچ آسیبی به او نمی‌رسد. یک حس رهایی و لذت که قطعا نمی‌توان آن را کامل توصیف کرد را می‌توانید با پرواز در دنیای خواب تجربه کنید
تمرین مهارت و ورزش

شما می‌توانید در خواب تمرین‌های لازم برای هر مهارتی که می‌خواهید در بیداری به آن مسلط شوید را انجام دهید و جالب‌تر اینکه هربار با مهارت بیشتری از خواب بیدار شوید و در کمال تعجب می‌بینید توانایی شما در کاری که می‌خواستید بیشتر شده‌ است.
آیا این موضوع در علم اثبات شده‌است؟

این پدیده کاملاً علمی است و توضیح مفصلی دارد اما توضیح ساده آن، این می‌شود که:
برای یادگیری هر مهارتی لازم است سیگنال‌های الکتروشیمیایی از سلولی به دیگر سلول‌های مغزی ما منتقل شود تا یک مسیر عصبی جدید برای انجام آن مهارت شکل بگیرد.
وقتی شما در بیداری کاری مثل راه‌رفتن را از بچگی تمرین و تکرار کردید، این مسیر عصبی شکل گرفته و الآن به صورت ناخودآگاه می‌توانید راه‌بروید.
زمانی که شما خواب می‌بینید، ذهن شما کاملا هوشیار است حتی بیشتر از زمان بیداری و دقیقا رفت‌وآمد سیگنال‌های الکتروشیمیایی کماکان پابرجاست. مثلا وقتی در خواب شما راه میروید، دقیقا مثل زمان بیداری، این سیگنال‌ها در مسیرعصبی مخصوص راه‌رفتن حرکت می‌کنند ولی چون زمانی که انسان خواب می‌بیند، مغز تمام بدن را فلج می‌کند بجز چشم‌ها، فقط این سیگنال‌ها در ذهن حرکت می‌کنند و بدن شما در واقعیت ساکن است چون اگر اینطور نبود شما در خواب راه می‌رفتید.
بنابراین اگر شما در خواب کاری را تمرین یا تکرار کنید، دقیقا مسیرهای عصبی مورد نظرتان در ذهن‌فعالتان شکل می‌گیرد و می‌توانید نتایج آن را در بیداری لمس کنید
تبدیل زمان‌های مرده به زنده

این فوق‌العاده است زمانی که خواب هستید و به اصطلاح یک زمان مرده است فقط با یادگیری مهارت کنترل رؤیا بتوانید در خواب، بسیاری از کارهای خودتان را جلو بیاندازید

دریافت پاسخ سؤال‌هایتان

یکی دیگر از کارهای جذاب و عجیب در خواب این است که سؤالهای خودتان را در فضای خواب مطرح کنید و جوابتان را به شکل‌های مختلف در همان فضا دریافت کنید.از سؤال‌های پیچیده و فلسفی مثل «ماهیت علم چیست؟» تا سؤال‌های ساده مثل «چطور پایه شکسته مبل را بچسبانم؟»

درون انسان، مخزنی از اطلاعات است که منتظر کشف شدن هستند و شما با سؤال کردن می‌توانید به بسیاری از پاسخ‌ها برسید.
اگر فقط به ذهن ناخودآگاه باور داشته باشید، از زمانی که به دنیا آمدید، تمام اطلاعاتی که وارد ذهن شما شده، در این ذهن ذخیره شده ولی شما حتی متوجه ورود آگاهانه آنها نشدید، پس اطلاعات زیادی دارید.
ولی اگر به روح انسان هم معتقد باشید، باید بگویم همه چیز درون خودتان وجود دارد و فقط باید آن را کشف کنید؛ چراکه خداوند در قرآن کریم فرمود: به انسان تمام خوبیها و بدیها الهام شده‌است.
یکی از راه‌های کشف درون خودتان، کنترل رؤیا در خواب و پرسیدن سؤال‌های مختلف و گرفتن پاسخ آنها است
ملاقات با ذهن ناخودآگاه

ملاقات با نیروی قدرتمند و پنهان انسان یعنی ذهن ناخودآگاه یکی از معدود کارهایی است که به هیچ عنوان در بیداری نمی‌توانید به آن برسید حتی اگر میلیاردها پول خرج کنید باز شما نمی‌توانید مثل خواب به ذهن ناخودآگاه خودتان دسترسی داشته‌باشید و حتی با او مثل یک شخص ملاقات کنید و سؤال‌های خودتان را از او بپرسید و یا تلقین‌هایی که می‌خواهید را در او قراردهید و صدها کار خلاقانه با این ذهن ناخودآگاه انجام دهید.

اگر کمی با تواناییهای ذهن ناخودآگاه آشنا باشید، قطعاً میدانید ملاقات نزدیک با این ذهن، چه اتفاق بزرگی است.
بهبود بیماری‌های روحی و جسمی

در فضای خواب شما می‌توانید بیماری‌های مختلف روحی و جسمی خودتان را به شکل قابل توجهی درمان کنید که احتمالا تا این موضوع را تجربه نکنید، باورش برای شما سخت خواهدبود.

بهتر است ابتدا در مورد «پلاسبو یا همان دارونما» در علم پزشکی جستجو کنید و سپس این بخش را مطالعه نمایید چون اگر بدانید که فقط با تلقین مثل یک دارونما می‌توان بسیاری از بیماری‌ها را درمان کرد، حالا وقتی که شما دسترسی بسیار زیادی به ذهن ناخودآگاه یعنی جایی که باید تلقین‌ها را در آن قراردهید دارید، چه کارهای بزرگی می‌توانید انجام دهید.
دریافت مستقیم آموزش

شما می‌توانید در فضای خواب، موضوعات مختلف آموزشی را به صورت مستقیم دریافت کنید. البته قرار نیست جای آموزش بیداری را بگیرد اما بجای اینکه صرفا در بیداری دنبال یادگیری و دریافت آموزش از اشخاص مختلف باشید، می‌توانید این تجربه را در خواب هم داشته‌باشید و اطلاعات بسیار زیادی را دریافت کنید.

احتمالا این سؤال برای شما ایجاد می‌شود که چطور وقتی اطلاعات یک موضوع وارد ذهن من نشده، میتوانم آنها را در فضای خواب دریافت‌کنم؟
سؤال کاملا بجایی است اما چون اینجا جای پاسخ نیست و کمی طولانی می‌شود، بهتر است به محصول آموزش کنترل رؤیا ما مراجعه‌کنید تا پاسخ این سؤال و دیگر سؤالات را حین آموزش‌ها دریافت کنید اما به صورت خلاصه روح شما همه چیز را دارد فقط باید به آن‌ها دسترسی داشته باشید.
درمان و مواجهه با کابوسها

شاید باورش سخت باشد که می‌توانید به وسیله خواب، کابوس‌هایتان را برای همیشه درمان کنید اما این موضوع کاملا شدنی است.
ما یک مقاله کامل در مورد راه‌های درمان کابوس‌ها در سایت منتشر کردیم؛ شما می‌توانید با مراجعه به لینک زیر آن را مطالعه کنید.

ملاقات با افرادی که دوست دارید

اگر شما عزیز از دست‌ رفته داشته‌باشید، حاضرید میلیون‌ها تومان هزینه کنید تا فقط لحظاتی را مجددا با آن شخص باشید و کمی از دلتنگی‌تان را برطرف کنید.
در فضای خواب شما می‌توانید با افرادی که دوست دارید ملاقات داشته‌باشید، این کار را انجام دهید.

اینجا هم باز سؤالات بسیاری در ذهن شکل می‌گیرد که آیا این شخص خودش است یا تصور ما است؟ و یا اینکه با هر کسی می‌توانم ملاقات داشته باشم؟
و یا ده‌ها سؤال دیگر که اینجا فضای پاسخ دادن به این سؤالات نیست و ما در محصول کنترل رؤیا در خواب سعی کردیم در جای خود، به این سؤالها پاسخ دهیم البته اینطور نیست که پاسخ تمام این سوالات برای خود ما هم صد در صد روشن باشد اما راه‌هایی را می‌گوییم که می‌توانید به پاسخ صحیح نزدیک شوید.
تمرین روحی و معنوی

تجربه سفر به کربلا، مشهد، مکه مکرمه و دیگر مکان‌های مقدس در خواب، تجربه‌ای خاص و لذت‌بخش است که باید خودتان تجربه کنید.
تجربه عبادت‌کردن در فضای خارق‌العاده خواب به نظر شما چه شکلی است؟ فقط باید آن را تجربه کنید و اصلا قابل توصیف نیست.

شما می‌توانید در فضای خواب تمرین‌های روحی و معنوی داشته‌باشید و این کارها مثل دیگر کارها، احساس و تجربه خاصی برای شما خواهد بود.
و هزاران کار دیگری که فقط نیاز به تخیل دارد

لیستی که برای شما ارائه کردیم، فقط بخشی از کارهایی است که می‌توانید در فضای خواب با داشتن «مهارت کنترل رؤیا در خواب» انجام دهید و مطمئنا به اندازه خلاقیت تمام انسان‌ها، کارهایی وجود دارد که نگفتیم و از آن اطلاعی نداریم.

مگر اینکه شما به مهارت کنترل رؤیا در خواب برسد و با خلاقیت خودش کارهای جدیدی در خواب انجام دهد و به ما اطلاع دهد.
اطلاعات دوره:

حجم دوره:۶ گیگ

قول ما در این محصول

در ۶۰ روز هر چیزی که برای یادگیری کامل مهارت کنترل رویا نیاز دارید را دریافت می‌کنید و حداقل یک تجربه کامل از کنترل رویا در صورت اجرا مطالب خواهید داشت.

این محصول شما را از هر محصول جانبی در موضوع کنترل رویا بی‌نیاز می‌کند چون اگر محتوای جدیدی در این موضوع در جهان منتشر شود، به صورت رایگان و مادام‌العمر در بروزرسانی‌ها اضافه می‌کنیم

برخی از سرفصل‌های آموزشی در این دوره

 • آشنایی با ذهن ناخودآگاه و قوانین آن
 • چهار قانون اساسی کنترل رویا
 • شناخت حرفه‌ای چرخه خواب و امواج مغزی
 • بهینه‌سازی خواب
 • آنالیز نشانه‌های خواب و ثبت حرفه‌ای آن‌ها
 • بررسی واقعیت و انواع روش‌های آن
 • مدیتیشن و ذهن آگاهی در کنترل رویا
 • ورود هوشیارانه به رؤیا
 • آشنایی کامل با روش ورود با حافظه
 • تکنیک‌های عبور از یأس و نا‌امیدی در مسیر کنترل رویا
 • لایه‌های مختلف کنترل رویا
 • آشنایی کامل با دستورات دین اسلام درباره خواب و کنترل رویا
 • آشنایی با اصول یادگیری هر مهارتی
 • خط قرمزهای کنترل رویا و راه‌های جلوگیری از آن
 • ثبت فوق‌حرفه‌ای خواب همراه با معرفی ابزارهای حرفه‌ای
 • معرفی انواع تکنیک‌های کنترل
 • کابوس‌های شبانه و راه‌های عبور از آن
 • توهم بیداری و راه عبور از آن
 • استفاده از هیپنوگوگیا در کنترل رویا و خلاقیت
 • آشنایی کامل با روش سقوط در خواب
 • آشنایی کامل با روش شرلوک
 • تکنیک‌های چندبرابر کردن شانس رسیدن به کنترل رویا
 • تکنیک‌های پایدار کردن خواب کنترل شده
 • معرفی کامل نحوه اجرای کارهای خارق‌العاده در خواب
 • ده‌ها نکته کاربردی در فضای کنترل رویا

توجه:

ارزش ریالی این محصول در وبسایت raveshmotalee.ir بالای ۱۰,۰۰۰,۰۰۰تومان می باشد.

  راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.