دوره آموزش پایتون پیشرفته


در حال بارگذاری
۱۴ شهریور ۱۳۹۷
فیلم آموزشی
1.60 گیگابایت
-
593 بازدید
۳۰,۰۰۰ تومان ۱۵,۰۰۰ تومان
خرید

مزیت زبان برنامه‌نویسی پایتون، در سادگی، قدرتمند بودن و داشتن کارآیی‌های فراوان است. به همین علت، این زبان به گزینه‌ای مناسب برای مبتدی‌ها و در عین حال ابزار کار‌آمد برای حرفه ای‌ها تبدیل شده است.

به عنوان مثال، کد‌های دستوری زبان پایتون، بسیار به زبان انگلیسی نزدیک است و همین مطلب باعث شده تا فهم دستور‌ها ساده شود و برنامه‌نویس، بیشتر از آنکه درگیر ترجمه‌ی الگوریتم مورد نظر به کد دستوری زبان باشد، به خود برنامه و روند آن بپردازد.

از مزایای دیگر پایتون، نصب راحت نرم‌افزار‌های آن است. باید به این نکته‌ی مهم توجه داشت که سادگی این زبان، ابداً به معنی پایین بودن سطح آن نیست. این زبان، از قدرتمند‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی محسوب می‌شود که شرکت‌های بزرگی چه در خارج (مانند گوگل) و چه در داخل (مانند کافه بازار) از آن استفاده می‌کنند.

در این دوره زبان برنامه‌نویسی پایتون

شما در ابتدا با مفاهیم برنامه نویسی شی‌گرا در پایتون آشنا می‌شوید. این دوره به دنبال معرفی مسیرهای پیش‌رو افرادی می‌باشد که به زبان پایتون تسلط پیدا کرده‌‌اند و به دنبال استفاده کاربردی از این زبان می‌باشند. چه در زمینه‌ی دیتابیس علاقه‌مند به فعالیت باشید، و یا به دنبال استخراج اطلاعات از سایت باشید یا اینکه به یادگیری ماشین، امنیت و طراحی وب علاقه‌مند باشید، در این دوره با نحوه‌ی استفاده از پایتون در این حوزه‌ها آشنا خواهید شد. در نهایت شما به تکنولوژی‌‌ها و مفاهیم اساسی و کلی برنامه‌نویسی آشنا خواهید شد. (تمامی ویدئوهای فصل هفتم: کار با API برای عموم باز و اختیاری می‌باشد.)

  طول دوره:

برای گذراندن و تکمیل دوره، حدود ۵۰ ساعت زمان نیاز است. از این رو پس از ثبت نام، درس به مدت ۷ هفته به طور کامل در دسترس شما قرار خواهد داشت و پس از این مدت تنها به ویدیو‌ها دسترسی خواهید داشت و پروژه‌ها تصحیح نخواهند شد.

پیش­نیاز دوره:

برای گذراندن این دوره نیاز به آشنایی اولیه با زبان پایتون دارید.

پیش‌نیاز توصیه شده : گذراندن دوره –> آموزش برنامه نویسی با پایتون مقدماتی

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.