دانلود کتاب گرگ وال استریت اثر جردن بلفورت

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

در حال بارگذاری
۸ تیر ۱۳۹۹
pdf
5مگابایت
180
468 بازدید
۲۵,۰۰۰ تومان ۱۵,۰۰۰ تومان
خرید

کتاب گرگ وال استریت

یک راهنمای ویژه برای فروش مستقیم محصول (کالا یا خدمات) است.شما در این کتاب به صورت قدم به قذم و با بیان جذاب و شیرین با سیستمی شگفت انگیز به نام شیوه فروش خط مستقیم آشنا می شوید که پابه گذار آن جوردن بلفورت است.او در کتاب گرگ وال استریت کاری می کند که نگاه شما به فروش تغییر کند و در مقابل آن همچنین به شما یاد می دهد که چطور از سیستم زبانی تان در برقراری ارتباط کلامی با خریدار بهره مند شوید که خریدار به طرز ساده ای متقاعد به خرید از شما گردد.(فرقی نمی کند که کالا یا خدمات شما چی باشد ).دانلود رایگان کتاب گرگ وال استریت اثر جردن بلفورت

این کتاب رمز اصلی موفقیت جوردن بلفورت است

که آن را با شما در میان می گذارد.در واقع کتاب گرگ وال استریت شامل تمام نکته هایی است که در کارگاه های آموزشی ،بلفورت به شرکت کنندگان می آموزد و در این میان بد نیست بدانید که هزینه شرکت در این کارگاه های آموزشی چیزی بیش از ۲هزار دلار است .پس بدون شک این کتاب ارزش مطالعه آن را دارد.

دانلود کتاب گرگ وال استریت اثر جردن بلفورت

کتاب گرگ وال استریت اثر جردن بلفورت

توضیح جردن بلفورت درباره کتاب شیوه گرگ

من گرگ وال استریت هستم. کسی که لئوناردو دی‌کاپریو نقش او را در فیلمی به همین نام بازی کرد. آنچه در این کتاب به شما ارائه می‌کنم، یک راه حل شسته رفته برای بکار بردن سیستم خط مستقیم در هر کسب‌وکار یا صنعتی است. برای شما که با فروش سروکار داشته یا کسب‌وکار خودتان را دارید، این کتاب یک تغییر دهنده بازی خواهد بود. به شما نشان می‌دهد چگونه چرخه فروشتان را کوتاه کرده، نرخ موفقیت در معامله را افزایش داده، یک جریان ثابت بازگشت مشتری توسعه دهید و مشتریان وفادار خلق کنید. به علاوه، این کتاب به شما فرمولی برای ساخت و نگهداری از یک نیروی فروش سطح جهانی را ارائه می‌دهد.

و برای شما که با فروش سروکار ندارید، این کتاب به همان اندازه برایتان ارزشمند خواهد بود. حتی اگر فروشنده نباشید، هنوز لازم است دست کم در فروش و متقاعدسازی تا سطح معقولی مهارت پیدا کنید. در غیر اینصورت شدیدا اعتماد به نفستان را در زندگی از دست خواهید داد. زیرا که کل زندگی فروش و متقاعد کردن است.

در حقیقت شما یا در حال متقاعد کردن هستید یا شکست خوردن.

مهم نیست که درچه مسیر کاری قرار دارید، ما همیشه سعی داریم افکار، ایده‌ها، رویاها و امیدهایمان را به گونه‌ای انتقال دهیم که علاوه بر ترغیب افراد به عکس‌العمل، به خواسته‌های خود در زندگی هم دست یابیم.

این همان هنر متقاعد کردن اخلاقی است و هدف کتاب هم دستیابی به همین موضوع است. با فراهم کردن یک روش ساده و اثبات شده برای تسلط به هنر ارتباط، قادر خواهید بود با قدرت فوق‌العاده بیشتری در مسیر زندگی قدم برداشته و زندگی بسیار موفق‌تری داشته باشید.

کتاب شیوه گرگ (آموزش فروش خط مستقیم) - جردن بلفورت (گرگ وال استریت)

فهرست مطالب کتاب شیوه گرگ

پیشگفتار: تولد یک سیستم فروش

فصل اول: شکستن رمز فروش و تاثیرگذاری

فصل دوم: ابداع خط مستقیم

فصل سوم: چهار ثانیه ی ابتدایی

فصل چهارم: لحن صدا و زبان بدن

فصل پنجم: کنترل و مدیریت حالت

فصل ششم: فرمولی ثابت شده برای مدیریت حالت

فصل هفتم: لحن صدای پیشرفته

فصل هشتم: زبان بدن پیشرفته

فصل نهم: هنر مشتری یابی

فصل دهم: ده قانون مشتری یابی خط مستقیم

فصل یازدهم: هنر و علم ایجاد ارائه های فروش سطح جهانی

فصل دوازدهم: هنر و علم حلقه

سخنان پایانی

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.