دانلود کتاب مذاکره برایان تریسی

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

در حال بارگذاری
۱۷ مرداد ۱۳۹۹
pdf
1مگابایت
31
۳,۰۰۰ تومان
خرید

کتاب مذاکره

کتاب «مذاکره» یکی از بهترین آثاری است که توسط «برایان تریسی» نوشته شده است. آقای برایان تریسی در این کتاب اصولی را بیان می‌کند که برای انجام مذاکره بسیار مفید و موثر بوده و با اجرای تکنیک‌هایی که در این کتاب بیان شده، می‌توان به یک فرد حرفه‌ای در این کار تبدیل شده و همواره مذاکرات را به نفع خود به اتمام رساند.

دانلود کتاب مذاکره

کاربرد کتاب مذاکره

این کتاب می‌تواند راهکارهای بسیار مفیدی را برای انجام مذاکرات مختلف ارائه دهد، که هرکسی به صورت روزانه به آن‌ها نیاز دارد. بدین ترتیب می‌توان هم در روابط عاطفی و خانوادگی و در روابط کاری شخصی موفق بود.

زیرا هم در زندگی روزمره و هم در محیط کار به طور روزانه نیاز است که با افراد مختلفی مذاکره کنید. اگر با مهارت‌های مختلف مذاکره آشنا نباشید، ممکن است در بسیاری از موارد مذاکرات شما با شکست مواجه شود. از این رو باید این مهارت را تقویت کنید. با آکادمی بازار همراه باشید.

درباره کتاب مذاکره

هر کسی که قصد دارد به موفقیت‌هایی دست پیدا کند، باید بتواند مذاکرات مختلف را به نفع خودش به پایان برساند. در صورتی که فردی با مهارت‌های مذاکره آشنایی نداشته باشد، نمی‌تواند به موفقیت برسد.

به همین علت معمولا اغلب افرادی که دوست دارند به پیشرفت در زندگی و کار خود دارند، بی‌صبرانه تمایل به یادگیری اصول مذاکره دارند.

کتاب فوق یکی از بهترین منابع برای یادگیری اصول مذاکره محسوب می‌شود. زیرا نویسنده آن یکی از حرفه‌ای‌ترین افراد دنیا در این زمینه می‌باشد.

مذاکره “Negotiation”، مهارتی مهم است که بر رفتار، گفتار و کمابیش تمامی تعاملات‌ شخصی و کاری‌ اثر می‌‌گذارد. اگر نتوانید به خوبی به نفع خودتان مذاکره کنید، خودبه‌خود قربانی افرادی می‌شوید که نسبت به شما مذاکره‌کنندگان بهتری هستند. اگر مذاکره‌کننده‌ی ماهری باشید، همیشه درآمد بیشتری دارید و معاملات بهتری انجام می‌دهید.

برایان تریسی در دوران کاری خود در مورد قراردادهای میلیون دلاری فراوانی مذاکره کرده است. این کتاب کوچک، ابزاری مناسب برای تجلی قدرت شما در مذاکرات کاری و شخصی است.

شما در این کتاب خواهید آموخت:
– چگونه از شش سبک اصلی مذاکره بهره بگیرید.
– چگونه از احساس قدرت در طول مذاکرات طولانی بهره مند شوید و به توافقی خوب دست یابید.
– چگونه از زمان به نفع خود بهره ببرید.
– چگونه فهرستی از موافق ها و مخالف ها را تهیه کنید و ار موضع قدرت وارد مذاکره شوید.
– چگونه در حوزه های مختلف مورد توافق و  مورد اختلاف به شفافیت برسید.
– چگونه زمان و و روش برون رفت از شرایط پر دردسر را بیاموزید.

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.