دانلود کتاب ماتریکس الهی اثر گِرِگ برادن

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۹ فروردین ۱۴۰۰
نوع فایل
کتاب الکترونیکی
حجم فایل
57مگابایت
تعداد صفحات
477
تعداد بازدید
1308 بازدید
۹,۸۰۰ تومان

دانلود کتاب ماتریکس الهی اثر گِرِگ برادن

ماتریکس الهی یا آن گونه که در عنوان فرعی آن ذکر شده پلی میان زمان، فضا، معجزه ها و باورها” کتابی است نوشته ی “گرگ برادن” که خواننده را با مطالب خود شگفت زده خواهد ساخت. بین سال های ۱۹۹۳ تا ۲۰۰۰ میلادی، یک مجموعه از آزمایش های تکان دهنده مدارک قابل توجهی را آشکار ساخت. این مدارک در واقع نشانه هایی از یک شبکه ی انرژی بود که همه چیز را در زندگی و جهان ما به هم متصل می نمود؛ این شبکه ی انرژی “ماتریکس الهی” نامیده می شود. “ماتریکس الهی” پاسخی علمی به وجود قانون جذب بوده و اصول مطرح شده را با فیزیک کوانتوم پشتیبانی می کند.

ذهن و افکار ما، بزرگ ترین ابزاری است که در اختیار ما قرار گرفته و کتاب هایی همچون “ماتریکس الهی” اثبات می کنند که چطور جهت دادن به افکار مان در یک مسیر خاص، به ما کمک می کند آنچه را که می خواهیم به دست آوریم.

نویسنده کتاب ماتریکس الهی

دانلود کتاب ماتریکس الهی اثر گِرِگ برادن

آیا معجزه ‌هایی که در دنیای کوانتوم رخ می ‌دهد، بزرگترین امکان های ما را نشان می دهند؟ آیا درمان خود به خودی بیمارها، ارتباط در لحظه با هر کس و هر چیز و حتی سفر در زمان میتواند میراث حقیقی ما در کائنات باشد؟ گرگ برادن نویسنده پرفروش نیویورک تایمز، مهمان شناخته شده کنفرانسهای بین المللی و رسانه‌ های ویژه است که به بررسی نقش معنویت در تکنولوژی میپردازد و یکی از برجسته ‌ترین افرادی است که میان خرد گذشته و علم امروز برای دستیابی به صلح و شفا در آینده پل میزند. او به فراسوی حصار های سنتی علم و معنویت سفر میکند تا دری را به سوی بزرگترین امکانات ما باز کند. 

قسمتی از کتاب

بخش اول کتاب (فصل ۱ و ۲) به اثبات وجود ماتریکس الهی پرداخته است. در فصل اول کتاب تلاش شده است به این پرسش پاسخ داده شود که در فضای میانی چه چیزی وجود دارد. منظور از فضای میانی، فضای خالی میان اجسام است، یعنی خلأی که در فضا میان اجسام فاصله انداخته است. اگر این فضای خالی واقعاً خالی باشد، وحدتی در عالم وجود نخواهد داشت. اما اگر وحدتی وجود داشته باشد، طبیعتاً انسان نیز به عنوان بخشی از جهان هستی، در این وحدت سهیم است. بنابراین، پرسش مذکور به غایت مهم است، زیرا اگر سرشت انسان از سرشت جهان جدا نباشد، آنگاه این دو روی هم تأثیر میگذارند.

در نتیجه دیگر نمیتوانیم بگوییم ما انسانها تنها موجودات ذی شعور جهان هستیم و در جهانی به ‌غایت پهناور، روی تکه‌ سنگی به نام کره‌ ی زمین، تنها و سرگردانیم. پس شایسته است این فضای ظاهراً خالی را بررسی کنیم و ببینیم آیا واقعاً خالیست یا چیزی در آن وجود دارد که ما توانایی دیدنش را نداریم. در دو قرن اخیر آزمایشات جالبی در این رابطه انجام شده است که در فصل اول کتاب مورد بررسی قرار میگیرند.

دانلود رایگان معجزه گر خاموش

نانوکتاب با ترس‌ هایت مواجه شو

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.