دانلود کتاب صوتی شدن

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۱۰ مرداد ۱۳۹۹
نوع فایل
mp3
حجم فایل
350 مگابایت
تعداد صفحات
-
تعداد بازدید
662 بازدید
۱۳,۵۰۰ تومان

دانلود کتاب صوتی شدن

کتاب شدن روایتی صمیمانه از زندگی پرفراز و نشیب «میشل اوباما» است که به‌عنوان اولین بانوی اول آفریقایی-آمریکا وارد کاخ سفید شد. او فضای سیاسی زمانهای انتخاباتی «باراک اوباما» را با تمام جزییات در این اثر بیان میکند و مسیر سختی و پراسترس که در آن هشت سال تجربه کرده است، را به تصویر میکشد. این زن پر تلاش در این اثر داستان زندگی‌اش که برای مدتی زیر نگاه میلیونها نفر و دوربین بود را روایت میکند و از نوع نگاه مردم به یک زن سیاه پوست میگوید. این اثر شامل سه بخش «من شدن»، «ما شدن» و «بیشتر شدن» است و همچنین در صفحات آخر کتاب عکسهای «میشل اوباما» در طی این سالها از مراسم ازدواج شان تا کاخ سفید گردآوری شده است که جذابیت آن را دوچندان کرده است دانلود کتاب صوتی شدن

دانلود کتاب صوتی شدن

میشل اوباما در کتاب صوتی شدن،به شما اینگونه می گوید که چگونه انسانی بوده است و چه نظری راجب مسائلی مانند طبقه اجتماعی ،نژاد و جنسیت دارد.او شما را در این کتاب با برخی از موارد زندگی شخصی ،خانوادگی ،ویژگی های شخصیتی و تمام اتفاقات و افرادی آشنا می کند که به او کمک کردند تا به شخصیتی که هم اکنون است تبدیل شود.

میشل اوباما این کتاب را در سه قسمت: من شدن ما شدن بیشتر شدن تقسیم بندی کرده است.

این کتاب صوتی یک فرصت استثنایی به شما می دهد تا با سرگذشت زندگی زنی فوق العاده و منحصر به فرد آشنا شوید. او در این کتاب از مسائلی صحبت می کند که نتیجه آنها این است که ما با یکدیگر متحد شویم.

چرا شنیدن این کتاب صوتی را به شما پیشنهاد می کنیم؟

میشل اوباما در کتاب صوتی شدن، میخواهد این موضوع را درک کنیم که اگر ما برای رسیدن به چیزی مصمم هستیم، هیچ چیزی حتی رنگ پوستتان هم نمیتواند شما را محدود کند.دانلود کتاب صوتی شدن

دانلود کتاب صوتی شدن

او به عنوان زنی که در کاخ سفید حضور داشته با نوشتن این کتاب می خواهد به تمام دختران و زنان دنیا ثابت کند که همگی ما ذاتی ارزشمند داریم و برای حفظ استقلال خود نیازمند تلاش هستیم. زندگی قهرمانانه او این موضوع را نشان می دهد که هیچ غیرممکن وجود ندارد با تلاش فراوان هر غیرممکنی روزی ممکن می شود. موفقیت برای انسان های که دوست دارند موفق بشوند چندان دو از دسترس نیست..

 

ممکنه از این پیشنهاد کتابمون هم خوشتون بیاد 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.