دانلود کتاب خودشکوفایی (۲۱ اصل کلیدی برای پیشرفت و ارتقای شغلی)


در حال بارگذاری
۱۸ مرداد ۱۳۹۹
pdf
280 کیلوبایت
18
رایگان

معرفی کتاب خودشکوفایی (۲۱ اصل کلیدی برای پیشرفت و ارتقای شغلی)

برایان تریسی در کتاب خودشکوفایی (۲۱ اصل کلیدی برای پیشرفت و ارتقای شغلی)، به بررسی نکاتی برای برنامه‌ریزی، تعیین اولویت‌ها در مسیر پیش رو و نیز عوامل مهم دیگری در شکوفاسازی استعدادهای فردی در محیط کار می‌پردازد.

پیشرفت شغلی یکی از جنبه‌های پیشرفت انسانی است که می‌تواند رضایت، درآمد و منزلت اجتماعی بالاتر را برای فرد به همراه داشته باشد. امروزه بسیاری از سازمان‌ها و بنگاه‌های اقتصادی، برنامه‌های گوناگونی را برای ارتقای سطح دانش یا انگیزش کارکنان خود اجرا می‌کنند. با وجود این، بخش قابل توجهی از پیشرفت شغلی هر فرد، امری درونی بوده و به برنامه‌ریزی فردی، مدیریت صحیح استعدادها و توانمندی‌های خود و از همه مهم‌تر عزم و اراده جدی خودِ فرد برای پیشرفت بستگی دارد که در کتاب خودشکوفایی (Personal Success) به آن پرداخته شده است.

برایان تریسی (Brian Tracy)، این کتاب را بر اساس «قانون انباشت» نگاشته است. بر اساس این قانون، وقتی موارد جزئی روی هم قرار می‌گیرند می‌توانند بسیار تعیین‌ کننده و سرنوشت‌ساز باشند. هر کاری که به صورت روزمره انجام می‌دهید، هر تصمیمی که می‌گیرید، هر کاری که موفق به انجامش می‌شوید یا در انجامش ناتوان می‌مانید، طی زمان روی هم انباشته شده و خود را در قالب موفقیت یا ناکامی به شما نشان می‌دهند. به‌ کارگیری پیوسته اصول مطرح شده در این کتاب، شما را به شکلی بسیار سریع‌تر از آنچه می‌اندیشید، به موفقیت‌های بزرگ‌تر می‌رساند.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.