دانلود رایگان کتاب عشق ویرانگر

امتیاز 4.00 ( 2 رای )

در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۵ فروردین ۱۴۰۰
نوع فایل
pdf
حجم فایل
5.79
تعداد صفحات
313
تعداد بازدید
1215 بازدید
رایگان

دانلود رایگان کتاب عشق ویرانگر 

کتاب عشق ویرانگر در سه فصل، ویژگی‌های افراد مبتلا به ناهنجاری شخصیتی و نحوه‌ی انتخاب‌ یا عدم انتخاب هوشمندانه این افراد را به عنوان شریک زندگی بررسی می‌کند. محتوای این بخش‌ها به خوانندگان کمک می‌کند تا شناختی آگاهانه و دقیق از همسر و شریک زندگی خود داشته باشند.

یکی از کتاب‌هایی که توصیه می‌کنیم حتماً آن را مطالعه کنید، کتاب “عشق ویرانگر” می‌باشد. این کتاب اثر دکتر برادجانسون و دکتر کلی موری بوده و در آن می‌توانید به مطالعه نتایج عشق‌ورزی به افرادی با ویژگی‌های Trait دست یابید. Trait نوعی از اختلال‌های روانشناسی می‌باشد.

فصل اول کتاب شامل سه بخش است. بخش اول با عنوان «عشق ویرانگر» ویژگی‌های افراد غیرعادی که با آن‌ها در ارتباط هستیم را شرح می‌دهد و راه‌کارهایی برای  انتخاب این افراد و رفتار با آن‌ها ارائه می‌کند. در این قسمت، نویسندگان کتاب براد جانسون و کلی موری خیال خواننده را راحت می‌کنند که اگر به توصیه‌هایشان عمل کنند، درگیر افراد غیرعادی نخواهند شد: «پس از آشنایی با انواع مشکلات شخصیتی، در برابر طلسم و افسون‌گری‌های این شریک‌های عشقی واکسینه می‌شوید. با شناسایی به موقع اختلالات، به قدرت فراوانی در زمینه‌ی انتخاب و غربال‌گری فرد مبتلا به ناهنجاری شخصیتی دست می‌یابید و از عذاب وجدانی که بعد از ترک آن‌ها در شما باقی می‌ماند، در امان می‌مانید».

نویسندگان عشق ویرانگر چه کسانی هستند؟

پروفسور براد جانسون، روانشناس بالینی و مدرس دانشگاه های معتبر آمریکا از جمله دانشگاه هاپکینز است، او کتاب عشق ویرانگر را اولین بار در سال ۲۰۰۷ به همراه دکتر کلی موری نوشت. پرفسور جانسون استاد  روانشناسی، در یکی از برجسته‌ترین دانشگاه های نظامی ایالات متحده، تدریس می‌کند. امروزه او با کتاب‌ها، سمینارها و جلسات مشاوره در سراسر جهان به افراد زیادی کمک می‌کند. به غیر از عشق ویرانگر پرفسور جانسون هفت کتاب دیگر در زمینه‌ی روانشناسی و مشاوره نوشته است.

 پرفسور کلی موری، استادیار و مدیر آموزش دانشگاه در رشته‌ی روانشناسی بالینی در شهر «بالتیمور» ایالت متحده است. او همچنین روانشناس بالینی است و در زمینه‌ی اختلالات روانشناسی، روابط و آسیب‌های روحی پژوهش می‌کند.

قسمتی از کتاب عشق ویرانگر 

برای یک فرد ضد اجتماعی، نقض قوانین اجتماعی امری عادی است. در واقع او فکر میکند که قانون برای همه لازم الاجراست جز خودش. او ممکن است قانون را چیزی احمقانه یا غیر ضروری بداند. محبوب خطرناک شما احتمالا احساس میکند که مافوق قانون قرار دارد و به همین دلیل به خودش اجازه میدهد قوانین را نقض کند. بنابراین، اینگونه افراد هر گاه که لازم باشد، در جهت منافع خود قانون را نقض می‌کند. دو قانون طلایی آنها بدین ترتیب است:«کاری را که دیگران میخواهند علیه تو انجام دهند، تو علیه آنها انجام بده و دیگر اینکه هر چه دلت خواست در مورد دیگران انجام بده».

آموزش چند زبانه کردن سایت

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.