دانلود رایگان تندخوانی عباس منش


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۹ شهریور ۱۴۰۱
نوع فایل
فیلم آموزشی
حجم فایل
7 گیگ
تعداد صفحات
-
تعداد بازدید
167 بازدید
۱۹۵,۰۰۰ تومان

دانلود رایگان تندخوانی عباس منش

در این مجموعه ۱۲ قسمتی در هر قسمت استاد عباس منش یکی از ۱۲ قدم برای رسیدن به مؤثر همراه با یادگیری بالا و تقویت حافظه را آموزش می‌دهد :

سرفصل‌های دوره:

 • افزایش سرعت مطالعه
 • حافظه‌ی استثنایی
 • تقویت نیمکره راست و چپ مغز
 • یادداشت‌برداری صحیح
 • تمرکز حواس و دلایل عدم تمرکز حواس
 • جعبه لاینتر دلایل فراموشی و راههای جلوگیری از آن
 • نقشه ذهنی ( mind map )
 • سیستم یادگیری بدون فراموشی
 • مدیریت زمان ازجمله و موضوعات این مجموعه می‌باشد.

استفاده از پکیج تندخوانی عباس منش چه مشکلاتی را برای شما حل می کند؟

شرط می بندیم که این یکی از مهم ترین سؤالاتی است که شما خواستار یافتن جوابی برای آن هستید.

ببینید دوستان عزیز استفاده و دانلود پکیج تندخوانی عباس منش می تواند کندخوانی را در شما از بین ببرد.

چیزی که بنا به دلایل مختلفی در شما ایجاد شده و الزاماً پیشرفت شما در گرو رفع آن است.

از میان مهم ترین دلایل کندخوانی می توان از موارد مختلفی مانند استفاده از روش بلندخوانی، برگشتن به بخش قبلی متن و دوباره خوانی آن ها و کم کردن حوزه دید در زمان مطالعه کتب نام برد.

به نظر شما این که بتوانید این مشکلات مهم را در زمان مطالعه رفع کنید عالی نیست؟!

چه بخش ها و امکاناتی را در پکیج تندخوانی عباس منش می بینید؟

در پکیج تندخوانی عباس منش امکانات زیادی در اختیار شما قرار داده شده که در صورت استفاده از تک تک آن ها می توانید به رؤیاهای خود در زمینه توسعه توانمندنی ها جامه عمل بپوشانید.

از میان این امکانات و بخش های مختلف می توان به یاددهی استفاده از جعبه لایتنر جهت به یادسپاری بهتر و همیشگی فرمول ها و حتی لغات دروسی مانند زبان انگلیسی و یا ادبیات فارسی و البته شیوه درست نکته برداری اشاره کرد.

از طرفی راه کارهایی فوق العاده کاربردی و مهم نیز برای تقویت عضله های چشمی و همین طور تقویت هر چه بیشتر حافظه کوتاه مدت و بلند مدت نیز در این پکیج گنجانده شده اند.

مورد مهم دیگری که می توانید با دانلود پکیج تندخوانی عباس منش به آن دسترسی داشته باشید تست هایی است که برای اطلاع شما از بهترین ساعات های روز برای مطالعه و اوقاتی که در اوج انرژی جسمی و روحی هستید تدوین شده اند.

حتی شاید برایتان جالب باشد که این پکیج بهترین روش های یادگیری و درک مطالب درسی و غیردرسی را در خواب به شما آموزش می دهد و به کمک متد شگفت انگیز نقشه ذهنی درک عالی را از موضوعات برای شما ایجاد می کند.

پکیج تندخوانی عباس منش برای چه کسانی طراحی و تدوین شده است؟

به مراتب زمانی که آقای عباس منش به فکر تهیه این بسته آموزشی افتادند این فکر در ذهنشان مطرح شد که خب این پکیج مناسب حال چه کسانی است و چه افرادی می توانند از آن استفاده کنند.

باید عرض کنیم که نقطه هدف پکیج تندخوانی عباس منش افرادی مانند دانش آموزان مشغول به تحصیل در پایه های مختلف، دانشجویان دوره های کارشناسی، ارشد و یا دکتری هستند.

کسانی که به دنبال هدفمندسازی در مطالعه بوده و از استرس و اضطراب قبل و بعد از امتحان خلاصی ندارند.

حتی اگر کوچکترین چیزی در زمان مطالعه مثلاً گل های قالی حواستان را پرت می کند و یا در حین درس خواندن خواب آلوده هستید این پکیج می تواند این مشکل را برای شما حل کند.

از طرفی پکیج تندخوانی عباس منش می تواند برای شما دوست عزیز پشت کنکوری که مجبور به مطالعه یک کوه کتاب برای شرکت در آزمون سراسری هستید هم واقعاً عالی و بی نظیر باشد.

آیا من صاحب کسب و کار هم می توانم از پکیج عباس منش استفاده کنم؟

فرض کنیم که شما دوست عزیز کسب و کاری را راه انداخته اید و برای خودتان یک پا مدیر شده اید.

از قضا اهل مطالعه برای توسعه کسب و کار و رسیدن به پیشرفت و ترقی هم هستید.

ولی همواره با مشکل کمبود زمان مواجه بوده و به دلیل داشتن مشغله زیاد کاری نمی توانید زمان زیادی را برای مطالعه انواع و اقسام کتب در رابطه با حیطه کاری و حتی مدیریتی اختصاص دهید.

اما در همین لحظه پکیج تندخوانی عباس منش می تواند برای شما بهترین راه حل این مشکل باشد.

چرا که با آموزش های ارائه شده در آن می توانید در ماه چندین و چند کتاب مختلف را با سرعت بالا بخوانید و به اندازه ای اطلاعات و آگاهی در زمینه کاری کسب کنید که پول، ثروت و پیشرفت های چشمگیر در مشت شما باشند.

چه کسانی می توانند از پکیج تندخوانی عباس منش نهایت استفاده را ببرند؟

شاید این سؤال در ذهن شما ایجاد شود که چه افرادی با چه خصوصیاتی می توانند نهایت استفاده و بهره برداری را از پکیج تندخوانی عباس منش ببرند.

جواب این سؤال فقط یک جمله است و آن هم این که افرادی می توانند از این پکیج به نحو احسنت سود ببرند که آموزش های داده شده در آن را مدام تمرین کنند.

با تمرین مداوم و هر روزه است که این آموزش ها و مطالب ارائه شده در پکیج ملکه ذهن شما می شوند و شما را روز به روز بیشتر به سمت مؤفقیت و پیشرفت فردی سوق می دهند.

پیش نیاز تمرین مداوم هم که داشتن پشتکار و اراده است که باید در هر فرد تقویت شود.

چیزی در مورد جزوه تندخوانی عباس منش می دانید؟

دوستان خبر خوشی که باید به شما بدهیم این است که پکیج تندخوانی عباس منش یک تفاوت بسیار مهم با سایر پکیج های تندخوانی موجود در بازار دارد که می توان آن را امتیازی فوق العاده دانست.

آن هم این که با دانلود پکیج تندخوانی عباس منش می توانید جزوه تندخوانی عباس منش را نیز پیدا کنید. جزوه ای که در نهایت جامعیت نوشته شده و تمام مطالب مورد نیاز شما در آن گنجانده شده است.

با مطالعه جزوه تندخوانی عباس منش می توانید نکاتی بسیار مهم را برای ایجاد تغییراتی اساسی در شیوه مطالعه و زندگی خود بیاموزید.

آموزش های ارائه شده در پکیج تندخوانی عباس منش در چند ساعت هستند؟

حتماً این موضوع برایتان سؤال شده که خب آموزش های ارائه شده در پکیج تندخوانی عباس منش در چند ساعت است؟

در جواب باید عرض کنیم که آموزش های ارائه شده در پکیج تندخوانی عباس منش در ۲۴ ساعت هستند و این واقعاً عالی است که شما در این زمان کم بتوانید بهترین و با کیفیت ترین مطالب را دریافت کنید.

پس ملاحظه می کنید که مطالعه محتوای این پکیج زمان زیادی از شما نمی گیرد و علی رغم تمام مشغله ها می توانید از آن استفاده کنید.

  راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.