دانلود دوره راهنمای گام به گام اخذ اقامت موسسه حقوقی ملک پور


در حال بارگذاری
۲ اردیبهشت ۱۴۰۱
فیلم آموزشی
652
-
16 بازدید
رایگان
خرید

راهنمای گام به گام اخذ اقامت

افرادی که قصد مهاجرت دارند اغلب درباره اینکه برای کدام کشور و از چه طریقی اقدام نمایند تردید دارند. بسیاری از افراد از ما می پرسند که به نظر شما به چه کشوری مهاجرت کنیم و اقامت چه کشوری را بگیریم. مدتی پیش و تا قبل از اینکه محصول قبلی یعنی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را تهیه و عرضه کنیم، بسیاری از افراد در داخل و خارج از کشور مهاجرت را تنها از طریق پناهندگی ممکن می دانستند، ولی ما برای اولین بار با تقسیم بندی روش های مهاجرت به ۶ مسیر سعی کردیم تا این باور را بشکنیم و موفق هم شدیم. آمار بالای خرید محصول قبلی ما و رضایت حداکثری از آن محصول، دلیلی بر صحت ادعای ماست. با توجه به تغییرات پی در پی در قوانین مهاجرت، مؤسسه MIE محصول جدیدی تهیه کرده است با عنوان “راهنمای گام به گام اخذ اقامت”، که جدیدترین قوانین اخذ اقامت را شرح می دهد. در این نوشتار به معرفی این محصول پرداخته ایم.

فایل تصویری موسسه ملک پور جهت معرفی محصول راهنمای گام به گام اخذ اقامت

ما در محصول جدید با نام راهنمای گام به گام اخذ اقامت بر آن هستیم تا بهترین راه مهاجرت و اخذ اقامت را برای شما عزیزان شرح دهیم و شما را برای مهاجرت درست و اصولی یاری کنیم. این محصول را می توان محصولی بینظیر در ایران و حتی جهان دانست که فرد پس از تهیه و مشاهده آن تبدیل به یک وکیل مهاجرت خواهد شد که هم خود می تواند شخصاً اقدام به مهاجرت نماید و هم دیگران را در این راه یاری کند. هدف ما از تهیه این محصول کمک به انتخاب مسیر درست مهاجرت توسط متقاضیان آن است. این محصول حاصل سال ها تلاش و تجربه در امر مهاجرت است که یکجا و به صورت دسته بندی شده در قالب یک محصول ویدئویی تقدیم حضورتان خواهد شد. این محصول در چند قسمت به همراه به روزرسانی های مکرر تقدیم حضورتان خواهد شد که این به روز رسانی ها به نوعی از ویدئو اصلی هم اهمیت بیشتری دارند، چرا که تغییرات در قوانین و طرق جدید اخذ اقامت در آنها برای شما عزیزان بیان خواهد شد.

نکات مهم درباره محصول راهنمای گام به گام اخذ اقامت

این محصول توسط برترین وکیل مهاجرت در ایران تهیه و عرضه شده است. استاد ملک پور به عنوان استاد مهاجرت و مدرس موفقیت و زبان در جای جای ایران شناخته شده هستند و کمتر کسی است که قصد مهاجرت داشته باشد ولی ایشان را نشناسد. ویزاهای اخذ شده بی شمار موسسه گواه بر درستی گفتار ماست. جا دارد یادآوری کنیم که موسسه ملک پور هیچ گونه رضایتی بابت انتشار این محصول به غیر ندارد و این محصول تنها برای اعضای یک خانواده که با هم در یک منزل سکونت دارند قابل استفاده خواهد بود. این محصول برخلاف محصول قبلی، شامل تخفیف در مشاوره و قرارداد نخواهد شد و شرایط تخفیفات آن از طریق رسانه های موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

چگونگی تهیه محصول راهنمای گام به گام اخذ اقامت

به شما عزیزان توصیه می کنیم حتماً قبل از تهیه این محصول، قسمت معرفی آن را مشاهده نمایید تا با آگاهی کامل نسبت به تهیه و خرید آن اقدام نمایید.
در انتهای این نوشتار مجدداً تکرار می نماییم که در صورت تهیه و خرید محصول ویدئویی راهنمای گام به گام اخذ اقامت، به هیچ عنوان وجه پرداخت شده قابل استرداد نمی باشد؛ لذا از شما استدعا داریم که با دقت تمام توضیحات محصول را به تماشا بنشینید و تصمیمی قطعی مبنی بر خرید این محصول بگیرید.

https://ketabemon.ir/downloads/%d8%af%d9%88%d8%b1%d9%87-%d8%af%d8%b1%d8%a2%d9%85%d8%af-%d8%a8%db%8c%d8%b4-%d8%a7%d8%b2-%d8%ad%d8%af-%d8%a7%d8%b2-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85-%da%a9%d9%84%d8%a7%d8%aa/

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.