دانلود دوره آموزشی لایف‌پلاس

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۲ اردیبهشت ۱۴۰۱
نوع فایل
mp3
حجم فایل
252
تعداد صفحات
-
دسته بندی
تعداد بازدید
533 بازدید
رایگان

توقف فروش

توضیحات دوره
ترم‌های آموزشی این دوره، به شکلی تنظیم شده است تا هر چهار کالبد انسانی ما یعنی کالبدهای جسمی، ذهنی، عاطفی و روحی را رشد و ارتقاء دهد، به همین دلیل است که با یادگیری مباحث و انجام تمرینات دورهٔ لایف‌پلاس، از دیدن تحول روز به روز خود شگفت‌زده خواهید شد.
ترم اول: کاشت
در ترم اول با خود، خداوند و با زندگی به صلح و آشتی می‌رسم و با همه چیز به شیوه‌ای جدید برخورد می‌کنم. آموزش قوانین پایه‌ای کائنات و اصول اولیه تغییر، تمریناتی برای رسیدن به آرامش، برقراری ارتباط صحیح با خود و خالق، آشنایی با قانون نوشتن، تکنیک سئوال و… از دیگر آموزه‌های این ترم است.
ترم دوم: رویش
در ترم دوم، موانع رسیدنم به آرامش، موفقیت و شادی را می‌شناسم و با بهره‌گیری از تکنیک‌های پاکسازی ذهن، افکار خود را برای رسیدن به موفقیت و پیشرفت برنامه‌ریزی می‌کنم. شناخت و مدیریت انرژی، شناخت عوامل موثر در حالات روحی شما،‌ آشنایی با تکنیک‌های کنترل ذهن، تاثیر کلام و مدیریت آن، تکنیک‌های پاکسازی و… از دیگر آموزه‌های ترم دوم است.
ترم سوم: پویش
در ترم سوم، نسبت به باورهای خود و بسیاری از شرطی‌شدگی‌های ذهنی، آگاهی می‌یابم و نقش آن‌ها را در زندگی و جایگاه فعلی خود خواهم دانست و ریشه بسیاری از تجربیات نامناسب قبلی‌ام را خواهم یافت. باورهای قبلی که مرا از رسیدن به موفقیت و خوشبختی دور می‌کنند را تغییر می‌دهم و باورهای قدرتمند کننده به جای می‌گذارم تا زندگی خود را همانگونه که می‌خواهم خلق کنم. آشنا شدن با قانون باور، برنامه‌ریزی افکار، از میان برداشتن ترمز‌های ذهنی (باورهای محدود کننده) و ایجاد کُدها (باورهای) قدرتمندکننده، نحوهٔ بهره‌گیری از الگوهای موفق و… از دیگر آموزه‌های ترم سوم است.
ترم چهارم: صعود
اگر به هر دلیلی از هر شخص، اتفاق یا موجودی رنجش به دل داشته باشم (پدر، مادر، همسر، فرزند، معلمِ دوران کودکی، دوست، شریک، رییس، یک شهر، یک اتفاق، یک پدیده یا هر چیز دیگری)، باید بدانم که در واقع خود را از چشیدن لذتِ واقعی زندگی محروم کرده‌ام! در ترم چهارم رنجش‌هایی را که در دل دارم پیدا کرده و آن‌ ها را برطرف می‌کنم و گذشته‌ام را (به هر نحوی که بوده) می‌پذیرم و از دل تضادهای گذشته، آیندهٔ خود را به بهترینِ شکل رقم می‌زنم… چرا که رسیدن به این آینده، فقط با پذیرش و آزاد شدن از بند افکارِ رنجش‌آلود امکان‌پذیر است. شناخت احساسات و هیجانات درونی، تکنیک‌های تقویت جنبه‌های مثبت اخلاقی، رسیدن به آرامش درون، رفع کینه‌ها، تکنیک‌های رسیدن به استقلال درون و رفع وابستگی‌ها و… از دیگر مباحث ترم چهارم است.
ترم پنجم: بینش
آنچه که برای موفقیت در زندگی‌ نیاز دارم، تنها با داشتن تفکر مثبت و انجام تمرینات شکرگزاری میسر می‌شود. با دریافت آگاهی‌ها و انجام تمرینات ترم پنجم، هر روز چیزهای تازه‌تری برای شکرگزاری و شادمانی پیدا می‌کنم. آموزه‌های این ترم به من دیدگاهی می‌دهد تا نعمت‌ها و مواهب زندگی را ببینم و احساس لیاقت و فراوانی داشته باشم و فرصت‌هایی که در کنارم قرار دارند را بهتر از قبل شناخته و در مسیر خوشبختی و موفقیت گام بردارم. با انجام تمرینات شکرگزاری، حمایت‌های خدایی که روزی‌رسانِ بی‌حساب است را لمس کرده و ارتباطی جدید میان خود و خدا حس می‌کنم. آشنایی با تکنیک شکرگزاری و چگونگی استفاده از آن برای چند برابر کردن ثروت‌‌ها و نعمات، ارتقاء سطح انرژی و حس رضایت از زندگی، یادگیری تکنیک قدرشناسی برای برقراری ارتباط مطلوب، پذیرش و درک تفاوت‌ها و… از جمله مباحث ترم پنجم به شمار می‌آید.
ترم ششم: خدمت
در ترم ششم، با پیمودن مسیر عشق‌ورزی، هر روز با ابعاد و جلوه‌های تازه‌تری از وجود خودم آشنا می‌شوم که فقط و فقط با دوست‌داشتن و عشق ‌ورزیدن، زنده‌ می‌ماند و رشد می‌کند. سپس با انجام تمرینات‌ این ترم، کوتاه‌ترین راه رسیدن به حقیقت، یعنی «عاشقی» را می‌آموزم… با معنای «عشق» آشنا می‌شوم، خود و افراد زندگی‌ام را دوست خواهم داشت و عاشقانه زندگی می‌کنم، چه بسا عشق خود را نثار تمام مخلوقاتِ عالمِ هستی خواهم کرد… تقویت کالبد عاطفی، چگونگی ایجاد ارتباط عاشقانه با خود و تمام کائنات، فراگیری تکنیک‌های بهبود ارتباطات، استفاده از «قانون درخواست» و… از جمله مباحث ترم ششم این دوره است.
ترم هفتم: برداشت
من با آگاهی‌هایی که در ترم هفتم دریافت می‌کنم و تعهد به انجام تمرینات و آگاهی‌های شش ترم گذشته، شاهد نتایج عظیمی در زندگی‌ام خواهم بود و در این ترم با جمع‎بندی آموخته‌هایم در ترم‌های قبل، چگونگیِ زندگی کردن با این مهارت‌ها را می‌آموزم… این سرآغاز تحولی بزرگ برای من است. یادگیری تکنیک هدف‌گذاری صحیح، «آرزو» چیست و چگونه باید آرزو کنیم؟ اعتماد به نفس و عزت نفس چیست؟ راهکارهای افزایش آنها چیست؟ شناخت الگو و یادگیری تکنیک الگوسازی پایدار، نظم چیست و چگونه باید منظم باشیم؟ شناخت و مدیریت‌ عادت‌ها، شناخت استعدادهای درونی و رسالت فردی، چگونگی رسیدن به اهداف، ارزیابی خود و… از جمله آموزه‌های ترم هفته دوره لایف پلاس است.
نحوه برگزاری دوره؟
دورهٔ لایف‌پلاس یک دوره آموزشی ۷ ماهه (در قالب ۷ ترم) است که بصورت اینترنتی (غیرحضوری) از طریق سایت ما (همین سایت) برگزار می‌شود.
نحوه برگزاری دوره؟
دورهٔ پولسازی یک دوره آموزشی ۴ ماهه (۴ ترم) است که بصورت اینترنتی (غیرحضوری) از طریق سایت ما (همین سایت) برگزار می‌شود.
دوره از کِی شروع می‌شود؟
شما از همان لحظه‌ای که در دوره ثبت‌نام می‌کنید با «ورود» به پروفایل کاربری خود می‌توانید دوره را شروع کنید.
نکته:

در نظر داشته باشید در صورت پرداخت آنلاین (یعنی پرداخت از داخل سایت)، بلافاصله می‌توانید دوره را در پروفایل کاربری خود در سایت مشاهده کنید.

 

اما در صورت پرداخت کارت به کارت و ارسال فیش واریزی، حداکثر ۷۲ ساعت طول می‌کشد تا پرداختی شما تایید شود و به دوره یا محصول خریداری شده دسترسی پیدا کنید. بنابراین توصیه ما، پرداخت آنلاین از طریق سایت است.

درس‌ها و تمریناتم را چطور دریافت کنم؟
بعد از «ثبت‌نام» در سایت و تهیه دوره، با «ورود» به پروفایل کاربری خود، به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می‌توانید آنها را گوش داده یا دانلود و ذخیره نمایید.

توقف فروش

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.