دانلود دوره‌ی سی روزه تحول شخصی مل رابینز

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

در حال بارگذاری
۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
فیلم آموزشی
2.35 مگابایت
-
۶,۰۰۰ تومان
خرید

دوره‌ی سی روزه تحول شخصی “مل رابینز”

در این دوره “مل رابینز” راهکارهایی را بیان می‌ کند که می‌ توانند زندگی شما را متحول کنند. این دوره‌ ی سی روزه به شما کمک می‌ کند تا با تمرین حساب شده، در هر چیزی بهترین شوید. در ادامه به طور مختصر در مورد این دوره صحبت می‌ کنیم: دانلود دوره‌ی سی روزه تحول شخصی

دانلود دوره‌ی سی روزه تحول شخصی

یکی از نکاتی که “مل رابینز” به آن اشاره می‌کند این است که باید خودتان را مجبور کنید کارهایی را بکنید که حسش را ندارید. باید خودتان را مجبور کنید، در غیر این صورت رویاهایتان محقق نخواهد شد. در واقع باید مثل والدین خودتان با خودتان رفتار کنید. بی‌ طرف باشید و از این قدرت برای اخذ تصمیم‌ های بزرگ بهره بگیرید. باید از احساسات خود فاصله بگیرید. در این صورت می‌ توانید بهترین تصمیم را برای خودتان بگیرید. 

دانلود رایگان دوره‌ سی روزه تحول شخصی

برای اینکه بتوانید مشکلات خود را حل کنید، باید اول بفهمید که چه نوع مشکلی دارید. مشکلات موقتی چیزهایی هستند که باید انرژی خود را روی آن‌ها متمرکز کنید. وقتی خودتان، رفتارتان و طرز فکرتان را تغییر دهید، میتوانید همه چیز را تغییر دهید. همیشه سردرگمی در کارهایی که می‌ خواهید انجام دهید، فشاری بر شما وارد می‌کند که با این فشار نمی‌توانید هیچ کاری را به پیش ببرید و این امر نیز منجر به ناراحتی و اضطراب می‌ شود. برای اینکه از این سردرگمی رها شوید باید اطمینان حاصل کنید که از همه‌ی ظرفیت و گنجایش مغز خود استفاده می‌ کنید. سردرگمی همان مغز پر است. “مل رابینز” در این “دوره‌ی سی روزه تحول شخصی” به شما راهکارهایی ارائه می‌ دهد که می‌ توانید اضطراب و سردرگمی را از خود دور کنید.
 

دانلود رایگان معجزه گر خاموش

معجزه گر خاموش

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.