بیزینس کوچینگ مسیح جوادی

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

در حال بارگذاری
۲ اردیبهشت ۱۴۰۱
فیلم آموزشی
355
-
126 بازدید
۲۹۰,۰۰۰ تومان
خرید

بیزینس کوچینگ مسیح جوادی

بیزینس کوچینگ در ایران | یک فرصت طلایی برای کسب و کارها و افراد!

بیزینس کوچینگ در ایران فرصتی طلاییست! اما چرا؟ هیچ کسب و کاری را پیدا نمی‌کنید که دلش سوددهی و موفقیت بیشتر نخواهد؛ همۀ کسب و کارها، چه کوچک و چه بزرگ به دنبال پیشرفت هرچه بیشتر هستند. اما چگونه می‌توانیم کسب و کارمان را توسعه دهیم؟ پاسخ ساده است؛ با دانش! به چه افرادی می‌‌توان در این باره اعتماد کرد؟

راستش را بخواهید، با یک سرچ ساده در گوگل می‌توان چندین و چند سایت را پیدا کرد که با عناوین مختلفی به شما وعدۀ توسعۀ کسب و کار می‌دهند؛ در این مواقع انگار کسی زیر لب می‌گوید که کاش کسی بود راهم را نشانم می‌داد! اینجاست که بیزینس کوچینگ مطرح می‌شود.

دانشی که به کسب و کارها کمک می‌کند تا بهتر از قبل خودشان شوند و سوددهی و فروش آن‌ها افزایش یابد. بیزینس کوچینگ هم ابزاری است که به‌عنوان راه حل این مشکل به‌وجود آمده است.

با کمک یک بیزینس کوچ، یاد می‌گیرید که چه چشم‌اندازی را برای کسب و کارتان دنبال کنید و آن را چگونه با اهداف شخصی خود منطبق کنید.

در این مطلب از ایران بیزینس کوچینگ، به سوال کوچینگ کسب و کار در ایران چگونه به کسب و کارها کمک می کند؟ پاسخ می‌دهیم و در مورد بهترین بیزینس کوچ ایران صحبت می‌کنیم. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بیزینس کوچینگ چیست؟ چرا در ایران یک فرصت طلایی است؟

بیزینس کوچینگ مسیح جوادی

بیزینس کوچینگ همان کلید موفقیت کسب و کار است. معنی کوچ (مربی) با معنی منتور (Mentor- مشاور) متفاوت است. کوچ به افراد و صاحبان کسب و کار چیزی یاد نمی‌دهد، مستقیماً برروی کسب و کار شما کار می‌کند و به شما نشان می‌دهد که چه اهدافی را برای توسعه کسب و کار خود باید دنبال کنید. برای اطلاع بیشتر از تفاوت کوچ با مشاور به مقاله مربوط به آن مراجعه کنید.

انواع بیزینس کوچینگ کدامند؟

بیزینس کوچینگ شامل انواع مختلف کوچینگ های سازمانی و کسب و کارها است. این کار با کمک متخصصین و کوچ‌های دارای مدرک کوچینگ انجام می‌شود که عناوین مختلفی دارند؛ کوچ شرکتی، کوچ مدیران ارشد، کوچ اجرایی، کوچ رهبری و کوچ توسعه سازمانی و غیره.

شما بعد از آموزش بیزینس کوچینگ یاد می‌گیرید که چگونه با انواع و اقسام افراد برخورد داشته باشید؛ مثلاً یکی از بزرگترین دغدغه‌های صاحبان کسب و کار این است که چطور یک مشتری ناراضی و عصبی را آرام کنند؟! بارها چنین مساله‌ای پیش آمده و حرفه‌ای‌ها در برخورد با چنین وضعیتی، آن فرد را به یک مشتری راضی و وفادار تبدیل کرده‌اند!

دانلود کتاب الکترونیکی قانون ۱۰x | گرنت کاردن

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.