قوانین و مقررات

نظرات

در صفحه مربوط به هر کتاب و فایل آموزشی، نظراتی که شامل موارد زیر باشد تائید نخواهند شد:

الفاظ رکیک، تبلیغ به نفع یا علیه ناشر یا ناشران خاص، هر نوع محتوای متناقض عرف جامعه، نقض قوانین جمهوری اسلامی ایران، محتوای سیاسی و توهین به قومیت‌ها، توهین به مقدسات، اقوام یا اشخاص، تبلیغات به هر شکلی، هرگونه لینک به سایت‌های دیگر، نظراتی که دارای محتوای جمع‌آوری رأی و لایک دیگر کاربران باشند، شماره تلفن، ایمیل و اطلاعات تماس، نام کاربری افراد در سایت‌های مختلف مانند Yahoo ID و … ، درخواست و دعوت به چت، نظراتی غیر‌مرتبط با کتاب یا مجله و مجموعه های آموزشی

حریم شخصی

حریم شخصی شما برای ما بسیار ارزشمند است. ما از اطلاعات کاربران تنها برای شخصی‌سازی ارائه‌ خدمات و اطلاع‌رسانی استفاده می‌کنیم. تمامی اطلاعاتی که در زمان ثبت‌نام در اختیار کتابمون قرار می‌گیرد، نزد ما محفوظ خواهد ماند.

جمع‌آوری و استفاده از اطلاعات شخصی

اطلاعات شخصی داده‌هایی هستند که می‌توانند برای تشخیص یکتای یک فرد مورد استفاده قرار گیرند و به‌طور مستقیم از طریق شما برای ما ارسال می‌شوند. در حال حاضر تنها اطلاعات شخصی کاربران در کتابمون نشانی ایمیل و یا شماره تلفن است که برای ایجاد حساب کاربری و دریافت خبرنامه در اختیار ما قرار می‌دهید. نشانی ایمیل کاربران به‌هیچ‌عنوان در اختیار شرکت‌ها و مؤسسات دیگر قرار نخواهد گرفت و از طریق خبرنامه تنها اطلاعات مربوط به سایت کتابمون و کتاب‌های آن و نیز اطلاع رسانی‌های مرتبط با کاربران کتابمون به آن‌ها ارسال خواهد شد.