دانلود رایگان هنر ظریف بی خیالی

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

در حال بارگذاری
۵ فروردین ۱۴۰۰
pdf
20.85 مگابایت
412
رایگان
خرید

دانلود رایگان هنر ظریف بی خیالی The Subtle Art of Not Giving a F*ck

کتابی که پیشرو دارید یکی از بهترین کتاب هایی است که در طول زندگیتان شانس خواندنش را داشتهاید. این کتاب اثر زیبا و دلنشینی دارد و خواننده را از همان سطر اول جذب میکند. خواندن این کتاب برای همه ی افراد مفید و حتی لازم است؛ زیرا همه ی ما روزانه با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنیم که شاید با کمی تغییر نگرش بتوان از آنها گذشت.

دربارهی مارک منسون نویسنده کتاب هنر ظریف بیخیالی

مارک منسون نویسنده، مشاور، کارآفرین و وبلاگ‌ نویس آمریکایی متولد نه مارس ۱۹۸۴ است. مارک منسون را اعجوبهی نویسندگی میدانند، زیرا او توانایی عجیبی در نوشتن دارد، منسون قادر است دربارهی هر موضوعی کتاب بنویسد، نه کتابی ساده بلکه کتابی جذاب و خواندنی. کتاب هنر ظریف بیخیالی دومین کتاب منسون است که سبب شهرت او در سراسر جهان هم شد. مارک منسون در ایالت تگزاس بزرگ شد و برای ادامه تحصیل در دانشگاه بوستون به این ایالت نقل مکان کرد. او فارغ التحصیل رشته‌ ی تجارت جهانی  است.

دانلود رایگان کتاب هنر ظریف بیخیالی

خلاصه کتاب هنر ظریف بی خیالی

به سادگی میتوانید کتابهایی مانند جوهر درون، با چرا شروع کنید و قدرت عادت را در یک یا چند جمله خلاصه کنید. کتاب هنر ظریف بی خیالی را هم می‌توان در همین گروه قرار داد. خلاصه کتاب بی خیالی این است که:  ما آنقدر فرصت و قدرت و انرژی نداریم که به همه چیز اهمیت بدهیم. باید بی خیال خیلی چیزها بشویم تا بتوانیم تمام فکر و ذهن و انتخاب‌ ها و تصمیم‌های خود را، روی گزینه‌ی محدود و مشخص، متمرکز کنیم. دانلود رایگان هنر ظریف بی خیالی

book Secrets of the Rich Mind

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.